Çatı Uygulamaları | Garaj Kapatma

Garaj Kapatma | Garaj Kapama | Çatı Uygulamaları | Garaj Kapatma Fiyatları | Garaj Kapatma Uygulamaları

Garaj Kapatma; Binanızın veya iş yerinizin dış görünümünü bozmadan aracınızı korumanızı sağlar. Zararlı güneş ışınlarına karşı araçlarınızı korur. Yağmurlu havalarda aracınızı park ettikten sonra ıslanmadan evinize gitmenizi sağlar. Garaj çatısı, şeffaflığının yanı sıra %50 ısıyıda geçirmez. Yağmur olukları otoparkınızın temiz kalmasını sağlar. Yağan yağmuru ve pisliklere iniş borularından istediğiniz yere indirir.

 

Garaj Kapatma alanında Albayrak Yapı olarak gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız projeli işlerle uyguladığımız yerin garantisini vermekteyiz. Telefonlarımız 24 saat hizmetinize açık olup istediğiniz an ulaşabilirsiniz. 

 

Uygulama Görselleri

pratik-garaj-kapatma-114 pratik-garaj-kapatma-115 pratik-garaj-kapatma-116

pratik-garaj-kapatma-1 pratik-garaj-kapatma-2 pratik-garaj-kapatma-3

pratik-garaj-kapatma-4 pratik-garaj-kapatma-5 pratik-garaj-kapatma-7

Garaj kapatma sistemlerinde ön taşıyıcı direk olmadan yapılan sistemin adı carport sistem garaj kapatma olup bu sistemleri Albayrak Yapı & İnşaat güvencesiyle sizlere sunuyoruz.

Garaj Kapatma araçlarınızı dolu, yağmur, güneşin u.v ışınlarına karşı koruyarak araçlarınızın değer kaybını önlemektedir.

Çelik konstrüksiyon ve polikarbonat levhanın birleşmesinden olan bu sistem pratik ve uygun maliyeti ile sizlere kaliteyi uyguna sunmaktadır.Alt tarafa su sızıntılarını önlemek için özel 60mm Alüminyum contalı alt ve üst baskı çıtası kullanılmaktadır.Arabaların bakım ve onarımı kadar onların tutulduğu ve bekletildiği garajlar da bir o kadar önem taşımaktadır. Bu doğrultuda gece ve gündüz fark etmeksizin araçlarınızın tutulduğu garajların belli başlı kapatma sistemlerine entegre edilmesi araç güvenliği ve sağlığı açısından neredeyse hayati bir öneme sahiptir. 

pratik-garaj-kapatma-11 pratik-garaj-kapatma-15 pratik-garaj-kapatma-18

pratik-garaj-kapatma-19 pratik-garaj-kapatma-111 pratik-garaj-kapatma-112

pratik-garaj-kapatma-113 pratik-garaj-kapatma-14 pratik-garaj-kapatma-13

Günümüz piyasasında araçların güvenliğini ön planda tutan sistemler mevcut olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki olan polikarbon garaj kapama sistemi esnek ve pratik kullanımıyla en çok tercih edilen kapama sistemlerinin başında gelmektedir. Yarı yarıya ısı geçirmez özellikleri mevcuttur. Böylece kışın soğuk yazın sıcak havadan korunana araçlar çok daha uzun ömürlü olmaktadır. Aynı zamanda yağışlara karşı da korunaklı olan polikarbon garaj kapama sistemi kurulan düzeneği ile birlikte yağan yağmuru tek bir yerde toplayarak aracın ıslanmasına ve ıslanmaya bağlı olarak gelişen sorunlara kökten çözüm üretmektedir. Bu kapama sistemi, camlı bir sistemdir. Ancak evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız camlardan çok daha dayanıklı olup özel bir üretim gücüne sahiptir. Araçların en büyük düşmanı olan güneşin ultraviyole ışınlarını da doğrudan keserek aracın tabakasında meydana gelebilecek olası hasarları ve renk bozulmalarının da önüne geçilmesini sağlar. 

Arabaların bakım ve onarımı kadar onların tutulduğu ve bekletildiği garajlar da bir o kadar önem taşımaktadır. Bu doğrultuda gece ve gündüz fark etmeksizin araçlarınızın tutulduğu garajların belli başlı kapatma sistemlerine entegre edilmesi araç güvenliği ve sağlığı açısından neredeyse hayati bir öneme sahiptir. 

 

 

Garaj Kapatma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67

 

garaj-kapatma-gorseli4 garaj-kapatma-gorseli3 garaj-kapatma-gorseli2 garaj-kapatma-gorseli1 garaj-kapatma-13 garaj-kapatma-15 garaj-kapatma-11 garaj-kapatma-12

HIZLI KARGO

hizli kargo 2