Fabrika Önü Sundurma

Fabrika Önü Sundurma Fabrikalarda Sundurma Uygulamaları

Albayrak Yapı olarak tasarladığımız sundurmalarımızla farkımızı göstermiş bulunmaktayız.

Sundurma ayaklarının İmalatını ve montajını yaptığımız sundurmalardan bir taneside fabrika önü sundurmamızdır. Sundurma ayaklarında çeşit olarak çok geniş bir yelpazemiz vardır.

fabrika onu sundurma 1

Yaklaşık 30 adet farklı tasarımlarda ayaklarımız bulunmaktadır.Renk konusundada aynı şekilde istediğiniz renk tonuna boyayabiliriz istemiş olduğunuz ayak modelini bazı müşterilerimiz kurumsal logoları belirtmek istedikleri için lazer kesim sayesinde çok şık bir görüntü ortaya çıkmasıyla birlikte farkımızı göstermiş bulunmaktayız.

 fabrika onu sundurma 2

Fabrika önü sundurma ne işe yarar? Ürün sevkiyatı sırasında ürünlerin kötü hava şartlarından yağmur suyundan kar suyundan güneş ışınından korunmasını sağlar ve bu şekilde ürünlerinizi korumuş olursunuz.Standart ürünlerimiz olmakla birlikte proje bazlı uygulamalarla yapmaktayız tamamen yerinize estetik ve kaliteli fabrika önü kapatmaları gerçekleştirmekteyiz.

fabrika onu sundurma 3Ürünlerimizin 3 yıl garantisi söz konusudur ürünlerimizin estetik görüntüsünde ve kalite anlamında 10 yıllık deneyimizle birlikte arkasındayız.Sundurma aySundurma'da rakip tanımıyoruz.

Tüm Fabrika önü sundurma'larda kolaylıkla kullanılabilecek bir sundurma sistemidir. Albayrak Yapı olarak İstanbul ve İzmit te sundurma alanında hizmet vermekteyiz. Yaptığımız sundurma işlerini uygulamalarımız ve referanslarımızdan görebilirsiniz.

HIZLI KARGO

hizli kargo 2