Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Ferforje Sundurma Modelleri; Estetik bir görünüme sahip olan sundurmalara Albayrak Yapı olarak dekoratif olan cnc kesim ferforje ayakları ekleyip dekorasyonunuzu zenginleştirmek ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktayız. Ferforje ayaklarını sundurma ile birlikte ya da sadece ferforje ayaklarının satış hizmetini sağlamaktayız. Satışlarımızı anlaşmalı kargo şirketimizle birlikte normal kargo fiyatının yanı sıra cuzi bir miktara sizlere göndermekteyiz. Uygulama hizmetini ise İstanbul ve İzmir çevresinde vermekteyiz.

Ferforje Sundurma Modelleri ve Görselleri

ferforje-sundurma-1 ferforje-sundurma-2

ferforje-sundurma-3 ferforje-sundurma-4

Uygulandığı alanı korumakla mükellef olan sundurmalar cam ve polikarbon olarak montajı yapılmaktadır. Yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından uygulandığı alanı koruyan ferforje sundurmalarımız zararlı güneş ışınlarını %100 kesip yerine gün ışığını almaktadır. Ferforje sundurmalar günümüzde en çok tercih edilen sundurma tipidir. Şık bir görünüme sahip olan sundurmalara ferforje ayakların eşsiz görünümüde ekleyince ortaya gerçekten mükemmel bir görüntü çıkmaktadır. Yaptığımız uygulamaları sitelerimizden görebilirsiniz.

 

Ferforje Sundurma Modelleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67

ferforje-sundurma-modelleri5 ferforje-sundurma-modelleri4 ferforje-sundurma-modelleri3 ferforje-sundurma-modelleri2 ferforje-sundurma-modelleri1


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir