Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Albayrak Yapı tarafından hizmetinize sunulan Modüler Saçak Sistemleri, mekanlarında estetik görünüm ve farklılığa önem veren müşterilerimiz için tasarlanan ve pratik montajıyla oldukca kolayca uygulanabilen bir saçak/sundurma sistemidir.

 

moduler-sacak-6

Dış cephelerdeki kapı ve pencerelerin yağmur, kar gibi doğal şartlardan etkilenerek ıslanması, aşırı güneş ışığına maruz kalma sonucunda güneşin u.v. ışınlarına maruz kaldığından renk solmaları oluşması ve nem gibi dış etkenler ile, erken deformasyon oluşuma neden olmaktadır.
Bu tarz olumsuzlukların giderilebilmesi amacıyla tasarlanan Albayrak Modüler Saçak Sistemleri, 2005 yılı itibarıyla Albayrak Yapı Dekorasyon A.Ş. tarafından Türkiye’de satılmaya başlanmıştır. Dış cephedeki kapı ve pencerelerin üst kısımlarına çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor ve uygulanandığı yüzeyi, yağmurun, güneşin ve diğer olumsuz hava şartlarının istenmeyen etkilerinden korumuş oluyor.

moduler-sacak-4
Ürünlerimiz şekil(Model/motif), renk ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile her yapıya uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Taşıyıcı ayaklarda; paslanmaz, metal, cnc kesim metal ve plastik ayak sistemleri kullanmaktayız.
Modüler Saçak sistemlerimizde üst kaplama olarak ise; polikarbon başta olmak üzere, cam, solid ve pleksi glass kullanmaktayız.
Tercihi müşteriye bırakmaktayız yalnız istenilen ürünün statik şartlara uygun olması şartıyla. Çünkü uygulanan modüler saçak sistemimizde ürünün uzun ömürlü olması yani; kar, dolu, sert rüzgar gibi doğal durumlara karşı dayanıklı olabilmesi için fizik kurallarına uygun olması gerekmektedir. Bu noktada istediğiniz model statik mühendislerimiz tarafından ayarlanarak size uygun hale getirilir ve size sunulur, onay verdiğiniz takdirde ürünün montajı gerçekleştirilir.
Ayrıca Modüler Saçak Sistemlerimiz, müşterilerimize montaj ve taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. Ürünün montajı için gerekli olan tüm ekipmanlar, destek ayakları ve polikarbon levha sağlıklı bir ambalaj içerisinde kullanıcıya teslim ediliyor.

moduler-sacak-6

 

Modüler saçak sistemleri hakkındaki sorularınız ve siparişleriniz için 0216 487 00 61’i arayabilirsiniz.

 

moduler-sacak-3 moduler-sacak-2 moduler-sacak-1


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir