Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Pratik sundurmalar bir çok farklı alana ve konsepte uygulanabilen son derece estetik ürünlerdir. Sundurmanın ölçüsü, deseni ve rengi tamamen müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır. Yani ürettiğimiz pratik sundurmalar müşteriye özel üretilmektedir. Bu sayfada sizlere 2010 ile 2016 yılları arası en çok satılan ve tercih edilen pratik sundurmaları tanıtıcağız.

#3 Lale Serisi Pratik Sundurmalar
Sundurmanın iç tasarımında tribal lale motifleri kullanılmaktadır. En çok tercih edilen ölçüler 100 cm ve 140 cm ölçülerindeki pratik sundurmalardır. En çok tercih edilen renkler Metalik Gri ve Antresit Füme renkleridir.

#2 Osmanlı Serisi Pratik Sundurmalar
Sundurmanın iç tasarımında Osmanlı yıldız motifleri kullanılmaktadır. En çok tercih edilen ölçüler 110 cm, 120 cm ve 140 cm ölçülerindeki pratik sundurmalardır. En çok tercih edilen renkler Metalik Gri, Siyah ve Antresit Füme renkleridir.

#1 Ferforje Serisi Pratik Sundurmalar
Sundurmanın iç tasarımında tribal desenler kullanılmaktadır. En çok tercih edilen ölçüler 100 cm ve 120 cm ölçülerindeki pratik sundurmalardır. En çok tercih edilen renkler Metalik Gri ve Antresit Füme renkleridir.

osmanli-kesit

Osmanlı Serisi Pratik Sundurma: Firmamız tarafından üretimi yapılan cam, polikarbon ve pleksi glass için ideal olan pratik sundurmalar; tribal deseni ile uygulandığı alanlarda estetik bir görünüm sağlar. Bu serinin bir çok müşteriye özel seçeneği mevcuttur. Bunlardan en önemlisi istediğiniz ölçü ve renkte çok kısa sürede üretiminin yapılmasıdır. Diğer opsiyonel seçenekler için bizimle iletişime geçiniz.

pratik sundurma grafikleri 1

Kullanım Alanları ve Özellikleri:

  • Kapı ve pencere önleri için portatif bir çözümdür.
  • Modern görünüm ve şık dizayn
  • Dayanıklıdır.
  • Tek veya seri olarak kullanılabilir.

 

pratik sundurma grafikleri 2

 

pratik sundurma grafikleri 3

pratik sundurma grafikleri 4

pratik sundurma grafikleri 5

pratik sundurma grafikleri 6

Uygulama Görselleri

osmanli-serisi-sundurma-uygulama-1 osmanli-serisi-sundurma-uygulama-2 osmanli-serisi-sundurma-uygulama-3

osmanli-serisi-sundurma-uygulama-4 osmanli-serisi-sundurma-uygulama-5 osmanli-serisi-sundurma-uygulama-6

pratik sundurma grafikleri 7


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir