Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Otopark çatısı bir otoparkın en önemli kısmıdır. Zira çatısı düzgün olmayan bir otoparkın olmasının da bir gayesi yok demektir. Otoparkların yapılma amacı; araçları doğal afetlerden (kar, dolu, yağmur, zararlı güneş ışığı vs.), hırsızlık vb gibi durumlardan korumaktır. Otoparkların çatılarında kaplama ürünü olarak; Polikarbon, solid, cam, metal sac ve ahşap kullanılmaktadır.

Otoparklarınızın dekoratif olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yaptığımız uygulamalar oldukca dekoratif görünüme sahiptir. Kullandığımız ürünleri mekanınıza uygun renklere veya sizin dilediğiniz ral koduna boyamaktayız.

Polikarbon ve solid malzemelerimiz için mevcut olan renk seçeneklerimizden kullanmaktayız. Ahşap ve trapez sac da ise dilediğiniz rengin ral kodunu bize verdiğiniz takdirde o renge boyama işlemi gerçekleştirilir. Otoparkınızın 3 yanı veya 4 yanı açık ise eğer, otopark çatısı dayanıklılık açısından ekstra önem teşkil etmektedir. Yapılan otopark kapatma uygulaması en azından 80-110km hıza karşın mukavim olmalıdır. Tamamladığımız uygulamalarda 3 yıl işçilik 5 yıl ise malzeme garantisi vermekteyiz. Amacımız, öncelikle siz değerli müşterilerimizi memnuniyetini sağlamaktır.

otopark-catisi-5 otopark-catisi-6

otopark-catisi-7 otopark-catisi-8

Otopark çatısı hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. 0216 487 00 61

 

otopark-catisi-3 otopark-catisi-2 otopark-catisi-1


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir