Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Otopark kapatma sistemlerinde öncü firmamız olan Albayrak Yapı Dekorasyon ile sizlere hayalinizdeki hizmetleri sunmaktayız.

Kapalı veya açık otopark kapatma sistemlerimizde model çıtamız yoktur. Düşlediğiniz ürünü statik uygunluk çerçevesinde mekanınıza uygulamaktayız.

İster polikarbon kaplamalı, ister cam kaplamalı, ister trapez sac kaplamalı, ister ahşap kaplamalı, isterseniz de solid kaplamalı olarak uygulama yapmaktayız.
Polikarbon kullanarak üst yüzey kaplama yaptığımız uygulamalarda otopark içerisi aydınlık olmakla beraber, polikarbonat malzeme güneşin zararlı (u.v) ışınlarını izole etmektedir. Dolayısıyla otopark içerisindeki araçlarınızın boyası solmalara karşı korunmuş olunur. Zaten genel olarak polikarbon üst kaplamanın tercih sebeplerinin başında bu durum gelmektedir. Ayrıca diğer üst kaplama seçeneklerine kıyasla en ekonomik ürünümüz de yine polikarbon malzemedir.

Dekoratif olarak camdan vazgeçemeyen müşterilerimiz için cam üst kaplamalı otopark kapatma uygulamaları yapmaktayız. Maliyet olarak en yukarıda cam yer almaktadır.
Otopark üst yüzeyine herhangi bir madde düşme/sıçrama tehlikesi veya ihtimali olan mekanlarda trapez sac tercih edilmektedir. Şüphesiz ki sac malzemenin fiziksel konulalrdaki mukavemeti diğer seçenekler ile kıyaslanamayacak kadar iyidir.

Otopark Kapatma Görselleri

otopark-kapatma-4 otopark-kapatma-5

otopark-kapatma-6 

otopark-kapatma-7 otopark-kapatma-8

 

Yapı olarak Polikarbon ile çok benzeyen fakat pürüzsüz bir görünüme sahip olan solid malzemesinin şeffaf renk olanı cam ile neredeyse ayırt edilememektedir. Kırılganlık açısından cama karşın 10 kat daha mukavim bir üründür.
Kimi müşterilerimiz ise oratama ahşap bir otopark kapatma yakıştırmaktadır. Çelik konstrüksiyon ile iskeletini oluşturduğumuz otoparkı ahşap ile kaplama işleminden geçirmekteyiz. Doğal afetlere karşı oldukca mukavim olan sistemimiz hizömetinizde.

Eğer aklında otoparkınızı kapatmak gibi bir planınız varsa arayın bizi ekiplerimiz ücretsiz keşif yapsın.

Otopark kapatma için ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0216 487 00 61

 

otopark-kapatma-3 otopark-kapatma-2 otopark-kapatma-1


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir