Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Pencere Sundurması; Evlerinize şık bir yaşam ortamı sunmak için güzel bir çözüm olan sundurmalar en az bir kişinin içerisinde rahatlıkla durabileceği ebatlarda inşa edilen ve uygulandığı alanı kötü hava şartlarından korumakla kalmayan aynı zamanda sizinde kar, yağmur gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmenizi engellemektedir. Genellikle kapı ya da pencere önüne uygulanan sundurmalar cam veya polikarbon olarak tercih edilmektedir. Albayrak Yapı olarak pencere sundurmalarının satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Satışını ülkemizin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketiyle yaparken montajımızı İstanbul ve İzmir alanında yapmaktayız.

Pencere Sundurma Görselleri 

pencere-sundurmasi-1 pencere-sundurmasi-2

pencere-sundurmasi-3 pencere-sundurmasi-4

Pencere ve kapı önüne uygulamış olduğumuz sundurmaları uygulamalarımız ya da referanslarımız kısmından görebilirsiniz. Sundurma alanında gerçek başarılara imza atmış olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaç edinmiştir.

 

Pencere Gölgeliği; Pencerenin ön tarafına gelen ve uygulandığı alanı korumakla mükellef olan pencere gölgelikleri halk arasında pencere önü sundurma olarakta bilinmektedir. Pencere gölgelikleri %100 güneş ışınını filtreleyerek gün ışığını içeriye almaktadır. Estetik görünümü ile de dekorasyonunuza renk katıp zenginleştiren gölgelik sistemleri istediğiniz ölçülerde firmamız tarafından imal edilmektedir. Cam ve polikarbon olarak uygulanan pencere gölgelikleri ve gölgelik ayakları tamamen firmamızın imalathanesinde imal edilmektedir. Sundurmalarımız ve ayakları model ve renk bakımından zengindir.

Pencere Sundurması Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67

 

pencere-sundurma-gorselleri5 pencere-sundurma-gorselleri4 pencere-sundurma-gorselleri3 pencere-sundurma-gorselleri2 pencere-sundurma-gorselleri1


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir