Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Pencerelerin üzerinde hem güneş ışınını kesen, hemde kötü hava şartlarına karşı pencere sistemlerinize karşı çok dayanıklı sundurmalarımızdan bir taneside Pencere üzeri sundurmamızdır.

Pencere üzeri sundurmamızın çok şık bir görünüşü olduğunu belirtmek isterim. Evinizin dış cephesine hiç bir yan etki yapmazken çokta şık bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.Pencere üzeri sundurmamız her türlü cam üzerilerine uygun bir sundurmadır.Gölge ve güneş sıcaklığını engelleyen eşi benzeri olmayan bir aksesuardır.

Sundurmamızda kullanmış olduğumuz malzemelerimiz dayanıklı,yağmur,dolu ve güneş gibi yoğun hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

pencere-onu-sundurmasi-1 

pencere-onu-sundurmasi-2

Kaliteli ve ekonomik çözümler çıkaran modern tasarımlardan gelişmektedir.Kapı, pencere ve mağazalarda %100 koruma sağlarken gün içerisinde güneşli havalarda güneş ışının içeri girmesini engeller. Aluminyum,paslanmaz,çelik,demir,sac,polikarbon,cam ve pleksi malzemelerinden üretimlerimiz mevcuttur.Evinizin önüne,apartman önlerine,iş yerlerinize ve pencere üzerilerinize şık ve zarif bir dokunuş eklemek için mükemmelin ötesinde çözümler üretiyoruz ve uyarlıyoruz.
10 yıllık tecrübemize dayanaraktan 3yıl garantimiz mevcuttur.Müşterilerimizin memnuniyeti bizi dahada güçlendirdiği için işimizi mümkün oldukça kusursuz yapmak istiyoruz.

 

Detaylı bilgi için Albayrak Yapı referanslarımızdan ulaşabilirsiniz irtibat numaralarımız: 0553 217 60 67 – 0216 487 00 61

 

pencere onu sundurma 3 pencere onu sundurma 2 pencere onu sundurma 1


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir