Whatsapp Sipariş Hattı 0 (553) 217 60 67

Pratik sundurmalar işlem görecek alanın dış kısmına gelecek şekilde ayarlanmış olup herhangi olumsuz hava şartlarına karşı çok dayanıklı olan küçük zarif ve şık bir kapatmalardır. Pratik sundurmalar en az iki kişinin içerisinde rahat bir şekilde durabileceği boyutlarda üretilmektedir.

pratik sacak 1 

Pratik sundurmaların üretimini ve montajını bizzat firmamız yapmaktadır. Rakiplerimizle aramızdaki en büyük temel farklardan biriside üretimini ve uygulamasını bizzat firmamızın yapmasıdır. Bu da rakiplerimizle aramızdaki fiyat farkını göstermektedir. Pratik sundurma güneye bakan pencere ve kapıların üzerinde konumlandırılması ile ısıyı %65’e kadar süzer. Bu oran batı ve doğu pencerelerinde %77’ye kadar çıkar. Güneş ışınlarında bulunan mor ötesi (UV) ışınları %100 filtre ederek, doğramalarınızı ve ev eşyalarınızı koruyarak renk solmalarını önler.

pratik-sacak-2

Pratik Sundurma ısıya ve dış kimyasal etkenlere karşı dayanıklıdır. Pratik sundurma iki taşıyıcı koldan meydana gelmektedir tabi bu sizin isteğinize bağlı dilerseniz 3 kol dilerseniz 4 kol v.b Bu kollar geniş sahalarda yan yana ilave edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kolların hammaddesi özel polimer cam elyaf malzemesinden üretilmiştir. Şiddetli rüzgara ve kar yüküne dayanıklı olabilmesi için kollara monte edilebilecek şekilde 16mm ve 1m liklerde ek olarak 10mm lik alüminyum borularla takviye edilme imkânı vardır. Bu kollar arasına özel UV katkılı ve IR özelliğine sahip 3mm Kalınlığında PCP levhalar kullanılmaktadır. Çok hafif ve fleksibil malzeme olmasına rağmen dayanıklılığı yüksektir. Darbelere karşı dayanıklıdır ve mükemmel bir ışık geçirgenliğine sahiptir.
Saçakları müşteriye özel dilerseniz demir, alümümyum, paslanmaz çelikten yapılabilir. Üzerinde bir gölgelik sundurma veya güneşlik – çok estetik bir cephe unsuru taşıyan önemli bir pratik işlevi korur kapı önü ve girişi yağmur, kar, dolu, güneş ışınlarından korur.

pratik-sacak-3Günümüzde çok yaygın olmaya başlayan sundurmalarımız git gite türkiye genelinde çoğalıyor ve 10 senelik geçmişimize güvenerek Albayrak Yapı olarak işimizin arkasında dimdik duruyoruz ve yaptığımız işe 3 yıl garanti veriyoruz.

 

Detaylı bilgi için irtibat hattımız: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir