Pratik Sundurma | Pratik Cam Sundurma | Pratik Polikarbon Sundurma

 

 

Pencere ve kapılarımızın her türlü kötü hava koşuluna karşı korunması amacı ile tasarlanan pratik sundurma, ayrıca ortak kullanım alanlarınızın temiz kalabilme avantajını da sizlere sunmaktadır.

 

Osmanli serisi sundurma gorselleri 3 Osmanli serisi sundurma gorselleri 1

 

Kullanımı açısından birçok faydayı da bünyesinde barındıran pratik sundurma, daha çok güney cepheleri için kullanıldığında ısıyı % 65’ e kadar absorbe edebilme özelliğine sahiptir. Doğu ve batı cephelerinde ise % 77' ye kadar korunma sağlayabilen sundurmalar, güneş ışığının zararlı etkilerinin tamamını filtre ederek sizi ve eşyalarınızı güvenle korur.

 

Lale serisi sundurma gorsel 1 Lale serisi sundurma gorsel 3

 

Geniş alanlarda yan yana ilave edilebilme özelliğine sahip 2 taşıma koldan oluşan pratik sundurma ısı ve dış kimyasal etkilere karşı dayanıklıdır. Hammadde olarak metal ve paslanmaz kullanılmaktadır. Kötü hava koşullarında özellikle yoğun kara ve şiddetli rüzgâra karşı destekleyici ara taşıyıcılar sayesinde mukavemeti arttırılabilmektedir.

 

 Pratik sundurmaların yanı sıra paslanmaz, ferforje, metal, ahşap taşıyıcılı sundurmalar kapatmalar ve bir çok gölgelik sisteminin hem üretimini hemde montaj ve uygulama hizmetlerini yapmaktayız. Diğer uygulama ve montaj referasnlarımızı görmek için UYGULAMALARIMIZ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Pratik Sundurma: Kötü hava şartlarına ve dış kimyasal etkenlere karşın mukavimdir. Sistem 2 taşıyıcıdan meydana gelmektedir. Bu taşıyıcılar geniş sahalarda yan yana ilave edilebilecek şekilde üretilmiştir. Taşıyıcılar ferforje çelik ve paslanmazdan üretilmiştir. Şiddetli rüzgâra ve kar yüküne dayanıklıdır. Apartman kapınıza, balkonunuza, terasınıza, otopark kapılarınıza veya firma giriş çıkışlarınıza mal kabul, mal teslim mekanlarınıza vb. bir çok yere uygulanabilen; istediğiniz modelde proje çalışmalarımız uygulanmaktadır. 

 

Çelik galvaniz kanatlı, polikarbon kapatmalı ürünlerimizin en büyük özelliği istediğiniz yere uygun autocad çalışmalarımızla standart ölçü olmadan yere uygun ölçülerde,istediğiniz modelde çalışmalarımızın olmasıdır. Çelik galvaniz kanatların olması dayanıklılık ve uzun ömürlülük arz etmektedir. İstediğiniz renkte elektrostatik toz boya ile fırınlanmaktadır.

 

Pratik Sundurma kurulduğu yere tasarımıyla, yapınıza estetik değer katar ve doğal aydınlık oluşturur. Vidalarına kadar monte edileceği alana özel ambalajı ile sevk edilen Pratik Sundurma`nın çevreye zarar vermeden çabuk ve pratik montaj tekniği vardır. Bu özelliği ile kurulum aşamasında minimum rahatsızlık verir.

 

Desteklenen bu ek parçalar için güneş ışınlarının tüm zararlı etkilerini engelleyecek yaklaşık 10 mm kalınlığında polikarbon, cam ve solid levhalar kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler basınca ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu ışık geçirgenliği sayesinde gün ışığından sizi mahrum bırakmayacak şekilde imal edilmektedir.
Görünüş açısından kullanılan yere estetik bir hava vererek gönül rahatlığı ile kullanım olanağı sağlar. Montaj aşaması oldukça kolaydır. Çevreye karşı en az derecede rahatsızlık vermesi nedeniyle kurulum aşamasında sıkıntı yaşatmamaktadır.   

 

 

Pratik Sundurma Deyip Geçmeyin!

 

Üretimini yaptığımız her sundurmanın yapı statiğini ve dayanıklılığını hesaplıyoruz. Ve imalattan montaj işlemlerine kadar hiç bir aşamada asla güvenli yapılar ilkemizden taviz vermiyoruz. İmalat süresince en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden en güvenli kapatma sistemlerini üretiyoruz.

 

 

Teras Yalıtımı ve Teras Kapama Hakkında En Güncel Bilgi ve Fiyatlar Bu Sitede: TERASUSTUKAPAMA.COM

HIZLI KARGO

hizli kargo 2