Pratik Sundurma | Pratik Sundurma Özellikleri

Pratik Sundurma; Kapı ve pencerecelerinizi korunması amaçlı bir üründür. Kapı ve pencerelerinizi olumsuz hava şartlarına karşı korur, olumsuz hava şartları sonrasında ise pencerelerinizin kapılarılarınızın temiz kalmasını sağlar. Pratik sundurma güneye bakan kapı ve pencerelerin üzerinde konumlandırılmasıyla, ısıyı %65 e kadar süzmektedir, bu oran doğu ve batı pencerelerinde ise %77 ye ulaşmaktadır. Zararlı güneş ışınlarını ise %100 filtre ederek ev eşyalarınızı ve doğramalarınızı korur, renklerinin solmasını önler.

Pratik Sundurma Görselleri:

pratik-sundurma-1 pratik-sundurma-2

pratik-sundurma-3 pratik-sundurma-4

pratik-sundurma-5 pratik-sundurma-6

Pratik Sundurmanın özellikleri ise 6 değişik çeşitte ölçü mevcuttur. İstenildiği kadar yanyana monte edilebilirken istenilen uzunluktada uygulanmaktadır. Kapı ve pencerelerinizi korumasının yanı sıra şık bir tasarımı ile binalarınıza estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Olumsuz hava şartlarına karşı da korur ve temiz kalmasını sağlar. Pratik sundurma basit bir uygulamasıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.


 

Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67

 

kapi ustu pratik sundurma 1 kapi ustu pratik sundurma 2 kapi ustu pratik sundurma 6 kapi ustu pratik sundurma 5 kapi ustu pratik sundurma 4 kapi ustu pratik sundurma 3

 

HIZLI KARGO

hizli kargo 2