Sundurma

Sundurma ve Sundurma Modelleri Fiyat Listesi

Sundurma Nedir?

Kapı önü sundurma artık bir lüksten ziyade zorunlu ihtiyacımız haline gelmiştir. Bu sundurmalar zorlu hava şartlarında bizi olumsuz hava şartlarından korumakla kalmayıp yapılarımıza da değer katmaktadır. Örneğin şiddetli bir yağmurda zile basıp kapıda beklerken sizi ıslanmaktan korur. Sundurmalar kendi içinde birçok farklılık göstermektedir bunlardan bazıları cam sundurmalar, paslanmaz sundurmalar, polikarbon sundurmalar, pratik sundurmalar gibi ürünlerdir.

 

Cam Sundurmalar

Cam sundurma 5+5 Lamine Temper cam veya 10mm temperli cam kullanılarak metal taşıyıcı kolonlar ile yapılan üründür.  Cam sundurmaya alternatif olarak paslanmaz sundurma dediğimiz ürün bu üründe krom nikel 304 kalite paslanmaz kullanılarak yapılan imalattır.

cam-sundurma 1 cam-sundurma 2

Paslanmaz Sundurmalar

316 ve 304 kalite olmak üzere iki farklı materyal de polisajlı, natürel olmak üzere imalat yapılarak hazırlanır. Özelliği adından anlaşılacağı gibi paslanmayıp yılarca sorunsuz kullanılabilir. Üst kaplama seçenekleri Solid, lamine temper cam ve polikarbon olmak üzere 3' ayrılır. Özel imalat olarak spider askı sistemi de üretilmektedir en şık ve zarif sundurma olarak isim yapan bu sistem paslanmaz olmasıyla da bir adım öndedir.

paslanmaz-sundurma 1 paslanmaz-sundurma 2

Polikarbon Sundurmalar

10mm polikarbon ile hazırlanan bu sistem alüminyum çerçeve ile daha zengin bir görüntüye sahip olmaktadır. Kullanım açısından 10 yıl üretici firma garantisi ile güven veren bu ürün piyasanın en değerli kaplama malzelerinin başında gelmektedir. Oluklu olması sebebiyle sağlıklı U.V. kırımı ile sundurmanın alt kısmı ağaç gölgeliği etkisi yaratır. Polikarbon sundurmalar fiyat olarak en uygun fiyat ile başlıca tercih edilme sebebidir.

Polikarbon aynı zamanda fabrika aydınlatmaları ve car port sistem sundurma sistemlerinde de kullanılabilmektedir.

polikarbon-sundurma 1 polikarbon-sundurma 2

Pratik Sundurmalar

3 mm CNC. kesim çelikten imal edilen özel patentli ürünlerimiz ve polikarbon levha ile üst kaplamasını hazırladığımız bu ürüne Hızlı ve kolay kurulum alternatifi sağladığı için pratik sundurma adı verilmektedir. Piyasa ürünlerinin aksine her türlü kötü hava koşullarına dayanıklı olan bu pratik sundurma 4mm levha yerine tam 10mm et kalınlığı kullanarak uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir üründür. Pratik sundurma fiyat olarak cazip olmasına rağmen sektörünün en kaliteli ürünüdür. Pratiksundurma.net size bu ürünleri imalattan tüketiciye sağlayarak uygun fiyat garantisi vermektedir.

pratik-sundurma 1 pratik-sundurma 2

 

Albayrak Yapı & İnşaat Güvencesiyle…

Sundurmalar, bir kapı ya da herhangi bir geçitin girişini küçük bir çatı gibi yağmur, güneşı ışınlarından vb. etmenlerden koruyan ve arkası duvara verilen yapı.Demir,alüminyum,çelik ve paslanmazdan yapılan ayakları boyadıktan sonra o yapmış olduğumuz ayakları uygulanacak yere montaj edildikten sonra üstünü kapatma işlemini isterseniz cam dilerseniz polikarbon, dilerseniz pleksi gibi v.s v.s çeşitlerimiz bulunmaktadır.Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok saçak tipi bulunur.

 

Albayrak Yapı olarak sundurmanın sadece bir kapı önü sundurmayla kalmasını istemedik ve garaj kapısı sundurması, bahçe kapısı sundurması, otopark kapatma sundurması, Pratik sundurma ve pencere önü sundurması v.b sundurmalarını imalat yapmaya başladık ve uygulamasını da yapmaktayız.

 

HIZLI KARGO

hizli kargo 2