Kapı Önü Sundurma Çatı

Kapı Önü Sundurma Çatı: Herhangi bir geçitin veya bir kapının dış girişine çatı olacak şekilde, girişi olumsuz hava şartlarından korumak amacıyla arkası duvara verilen bir yapıdır. Bu sundurmalar en az bir kişinin içinde rahat durabileceği boyutlardadır. Pek çok kapı önü sundurma tipi mevcuttur.

 

Kapı Üstü Sundurmaların Özellikleri

Uyguladığımız sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi istendiği takdirde ince duvarlar, parmaklık gibi öğelerle desteklenebilir.  Genellikle yandaki taşıyıcılar üzerinde polikarbon ve cam bulunmaktadır. Genellikle kapının üzerine uygulanılan kapı önü sundurma çatılar kepenk üzeri gibi yerlerde de uygulanabilmektedir.

Sundurmaların Kullanım Alanları

Albayrak Yapı olarak sundurma çatı alanında tecrübesiyle ve kullandığı birinci kalitede olan malzemeleriyle kendini ıspatlamış ve bu alanda zirveye gelmiştir. Rakipleriyle hem tecrübe hem de fiyat farkı olan Albayrak Yapı ile irtibata geçin eminiz ki sizde memnun kalacaksınız. Amacımız sadece para kazanmak değil insanlara faydalı olabilmektir. Hem malzeme satışı hem uygulama için hem de bilgi almak için 7/24 uşabileceğiniz telefonumuz mevcuttur.

Bölgesel yapıya göre değişebilir Birçok çeşit sundurma vardır. Yağmurdan, rüzgardan, kardan ve doludan koruyan unsurlara çatı denir. Çatının temel görevi, kar ve rüzgar yüklerini güvenli bir şekilde taşımak, küçük nehir ve borulardan drenaj hendeklerini en kısa şekilde yere indirerek yağmur ve kardan bina içerisine akan suyu uzaklaştırmaktır.

Kapı Önü Sundurmaların Avantajları

Kapı önü sundurmaların eşsiz görüntüsüyle dekorasyonunuza renk katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Kapı önü sundurmalarda Albayrak Yapı olarak polikarbon sundurma ve cam sundurma kullanmaktayız. Yaptığımız işleri uygulamalardan ya da referanslarımızdan görebilirsiniz.

Kapı Üzeri Sundurma Montajı

Pratik cam sundurmaların adından anlaşıldığı gibi uygulamaları çok basit olan sundurmalardır. Çok kısa bir sürede çok basit bir şekilde uygulaması yapılmaktadır. Cam sundurmalar zararlı güneş ışınlarından uyguladığınız alanı korumaktadır. Sizde bu eşsiz görüntüye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Kapı üzerindeki pratik sundurma, uygulama alanının dekorasyonunu zenginleştirebilecek dayanıklılığa ve şık görünüme sahiptir. Pratik sundurmalar kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerinden dolayı bu sundurmalar genellikle kapı girişlerinde ve pencere önlerinde kullanılır ve uzun yıllar kullanılabilir. Kapı üzerindeki pratik sundurma, uygulama alanını çeşitli kötü hava koşullarından koruyabilir. Ürünlerimiz Türkiye genelinde ve yurtdışında mal demontajı ve montajı ile demonte edilmektedir.

Kapı Önü Sundurma Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

 

Shopping Cart0

Sepet