Pencere Üzeri Sundurma

Pencere Üzeri Sundurma: Pencerelerin üzerinde hem güneş ışınını kesen. Hemde kötü hava şartlarına karşı pencere sistemlerimize karşı çok dayanıklı sundurmalarımızdan bir taneside pencere üstü sundurmamızdır.

Pencere Sundurması

Pencere üzeri sundurmamızın çok şık bir görünüşü olduğunu belirtmek isterim. Evinizin dış cephesine hiç bir yan etki yapmazken çokta şık bir görüntü ortaya çıkarıyoruz. Pencere üzeri sun-durmamız her türlü cam üzerilerine uygun bir sundurma-dır. Gölge ve güneş sıcaklığını engelleyen eşi benzeri olmayan bir aksesuardır. Sun-durmamız da kullanmış olduğumuz malzemelerimiz dayanıklı, yağmur, dolu ve güneş gibi yoğun hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Pencere Sundurmasının Genel Özellikleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler çıkaran modern tasarımlardan gelişmektedir.Kapı, pencere ve mağazalarda %100 koruma sağlarken gün içerisinde güneşli havalarda güneş ışının içeri girmesini engeller. Alüminyum,paslanmaz, çelik, demir, sac, polikarbon, cam ve pleksi malzemelerinden üretimlerimiz mevcuttur. Evinizin önüne,apartman önlerine,iş yerlerinize ve pencere üzerine şık ve zarif bir dokunuş eklemek için mükemmelin ötesinde çözümler üretiyoruz ve uyarlıyoruz. 10 yıllık tecrübemize dayanarak tan 3 yıl garantimiz mevcuttur. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi dahada güçlendirdiği için işimizi mümkün oldukça kusursuz yapmak istiyoruz.

pencere-sundurmasi

Bir cevap yazın

1 Puan2 Puan (No Ratings Yet)
Loading...