Pratik Sundurma Özellikleri Nelerdir?

Pratik Sundurma Özellikleri: Kapı ve pencerecelerinizi korunması amaçlı bir üründür. Kapı ve pencerelerinizi olumsuz hava şartlarına karşı korur, olumsuz hava şartları sonrasında ise pencerelerinizin kapılarılarınızın temiz kalmasını sağlar. Pratik sundurma güneye bakan kapı ve pencerelerin üzerinde konumlandırılmasıyla, ısıyı %65 e kadar süzmektedir, bu oran doğu ve batı pencerelerinde ise %77 ye ulaşmaktadır. Zararlı güneş ışınlarını ise %100 filtre ederek ev eşyalarınızı ve doğramalarınızı korur, renklerinin solmasını önler.

Destek çerçevesi sayesinde rüzgara dayanabilir, açık alanlarda dayanıklılığını artırabilir ve uzun süreli hizmet verebilir. İster evler, ister iş yerleri, garajlar, ister kalabalık alışveriş merkezi girişleri olsun, tam size göre. En iyi ve en güvenli çözümleri sunuyoruz. Pratik sundurmadan evin kapı ve pencerelerine kadar her türlü olumsuz hava. Durumun evi etkilemesini önleyebilir. Ayrıca ortak alanları temiz ve sağlıklı tutmak güneşe zararlıdır. Pratik sundurmalar olduğu için ışınlarla korunmak mümkündür. Dış sundurma; herhangi bir geçit veya kapı, çatının dış girişine giriş olarak hizmet vermektedir,  Kötü hava koşullarını önlemek ve binaya görsel efektler katmak için tasarlanmıştır.

Dışa doğru uzanan barakalardır ve altında en az bir kişi durabilir.

pratik-sundurma-ozellikleri

Pratik Sundurma Özellikleri

Pratik Sundurmanın özellikleri ise 6 değişik çeşitte ölçü mevcuttur. İstenildiği kadar yan yana monte edilebilirken istenilen uzunluktada uygulanmaktadır.

Kapı ve pencerelerinizi korumasının yanı sıra şık bir tasarımı ile binalarınıza estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Olumsuz hava şartlarına karşı da korur ve temiz kalmasını sağlar. Pratik sundurma basit bir uygulamasıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

pratik-sundurma

S.S.S.

  1. Pratik sundurma nedir?
  2. Pratik sundurmaların özellikleri nelerdir?

Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin;0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.