Sıkça Sorulan Sorular

/
Sıkça Sorulan Sorular

Bir kapı, pencere veya herhangi bir geçidin girişini küçük, orta ve büyük bir çatı ile yağmur, güneş, kar, rüzgar vb. kötü hava koşullarından koruyan ve arkası duvara yaslanmış yapılardır.

Pratik sundurmaların kullanım alanları; bina ve apartma kapı girişlerinde, villa ve müstakil binalarda, pencere önlerinde, cami ve ibadet alanlarında, fabrika ve imalathanelerde, teraslar ve geniş balkon önlerinde, depo önü girişlerinde, sevkıyat giriş-çıkışlarında kullanılmaktadır.

www.pratiksundurma.net/galeri bölümümüzden de inceleyebileceğiniz gibi Ev, Mağaza, Showrrom, Restoran, Ofis’lerin istenilen her alanlarında kullanılan geniş bir uygulama yelpazesi bulunmaktadır. Oteller, Spa’lar, Avm’ler içerisinde de proje bazlı kullanım alanları çok geniştir.

Taşıyıcı kolonları (ayakları) 1.5 mm CNC metalden imal edilmiştir, üst kaplaması ise özel renklendirme teknikleriyle hazırlanan panel sistemleridir.

Tamamı Türkiye’de dizayn edilip üretilen Pratik Sundurma, kendine özgü çizgisi ve özgün modelleriyle sektöründe modayı takip eden değil modayı ortaya koyan bir markadır.

Sundurmalarımızın m² ağırlıkları ve malzeme kalınlıkları modele göre farklılık göstermektedir. Ağırlıklar, 30-35 kg/m² arasında değişirken, malzeme kalınlıkları 10 mm-16 mm olup, derinlik ölçüsü 1 m ile 2,5 m aralığında değişiklik göstermektedir.

Taşıyıcı kolonların metalden olması ve elektrostatik boyalı yapısı gereği su ve nemden etkilenmeyen bir materyaldir. Üst kaplama malzemesi içinde böyle bir etkilenme söz konusu değildir. Teknik verilere istinaden -30 ile +110 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve doku bozulması yaşanmamaktadır.

Muadil sundurmalara (Plastik Sundurma) göre; darbe dayanım değerlerindeki yüksek veriler, ayrıca esneklik ve ağırlık değerlerinin optimum seviyelerde olması, panellerimizin mukavemet konusundaki sağlamlığının farkını anlatan parametrelerdir.

Sundurmalarımız kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmadığına dair sertifikalandırılmıştır.

Ürünlerimiz garanti süresi 1 yıldır.

Ürünlerimiz, yapısı gereği kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilir, rahatlıkla yıkanabilir, cila vb. ekstra bir bakıma ihtiyacı yoktur.

Montajı hakkında tüm bilgileri Sundurma Montaj Kılavuzu (PDF) sayfasına giderek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde profesyonel montaj ekiplerimiz tarafından verilen uygulama hizmetimiz, 2 yıl montaj garantisi içermektedir.

Marka olarak kendi bünyemizde profesyonel montaj ekipleri bulunmaktadır. Sundurma satışlarımız talebe göre “uygulamalı” veya “uygulamasız” olabilmektedir.

Uygulama hizmetini bizden almayan müşterilerimiz için, uygulama yapılacak alana ve ürüne bağlı olarak montaj işleminin zorluk derecesi değişebileceğinden mutlaka Albayrak Yapı & İnşaat uygulama/proje departmanı ile kontakt kurulması tavsiyemizdir.

Yurtiçi ve yurt dışındaki proje bazlı yapılan satışlarımız için; ürünlerin satın alımını gerçekleştiren kurumlar ihtiyaç duyulduğu takdirde uygulama eğitimini bedelsiz şekilde aldırabilirler.

Montaj süresi, uygulama yapılacak yüzeyin alan ölçüsüne, yüzey özelliği ve şekline (düz duvar, kolon, tavan vb.) göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama 1 saat kadar sürmektedir.

Sundurmalarımız vida montaj yöntemiyle uygulandığı için demontajı mümkündür. Daha önce uygulanan yerden taşınması durumunda ilgili yüzeyde sadece vida ucu çapında delikler görülecektir.

Fiyatlandırma, uygulama yapılacak alanınızın en ve boy ölçüleri alınarak m² bazında yapılmaktadır. İlgili metrajınıza istinaden ihtiyaç duyulan sundurma adedi hesaplanarak fiyat teklifiniz oluşturulmaktadır. Sundurma metraj aralıklarına göre değişen iskonto oranları mevcuttur. Mimari iskontolar uygulanmaktadır.

Elektrostatik boya kullanmamız sebebiyle yaklaşık 1000 in üzerinde renk tonuna sahip râl kataloğundan istediğiniz rengi seçerek belli m²’ler üzerinde özel renk ve patina çalışmaları yaptırabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışından rahatlıkla sundurmaların teminini sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliye firmaları sayesinde taşıma ücretini minimuma indiriyoruz.

Her şeyden önce görsel, fiziksel, yapısal, olarak materyallerimiz de kalite farkı ortaya çıkmaktadır. Sürekli kendini yenileyen yapısıyla ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT, günümüz çizgilerini yakalayarak, yeni modellerle sundurma sektöründeki öncülüğünü pekiştirmektedir.

Shopping Cart0

Sepet