Siparişler Hakkında

/
Siparişler Hakkında

Siparişler İçin Okuyun:

Firmamız Hizmet ve Ürün Satışlarını Resmi Teyitler İle Gerçekleştirir:

A : Keşfe bağlı maliyet analizi size e-posta gönderilerek onayınıza sunulur.

B : Ürün satışına bağlı sipariş formu onayınız için e – posta ile gönderilir.

C : Ürün detayları , uygulamalar hakkında teknik bilgi verilir.

D : Kargo nakliye ücreti hakkında tarafınıza ücret bilgisi verilecektir.

Banka Hesap Numaralarımız:

BANKA ADIŞUBEP.BİRİMHESAP ADIIBAN NO.
AKBANKSULTANBEYLİ TEMTLALBAYRAK YAPI TR48 0004 6007 2888 8000 1511 53
QNB FİNANS EN PARATLALBAYRAK YAPI TR04 0011 1000 0000 0090 9133 95


Taksit ve Kampanyalar:

Firmamızın Kampanya (Vade Farksız Taksitli Satış Taahhüdü) Dışındaki Taksitlere Bankanız Vade Farkı Almaktadır.
Tüm Soru ve Kampanyalar Hakkında Detaylı Bilgi İçin SATIŞ SÖZLEŞMESİNE Bakınız.
Gerek Kampanyalı ( TAKSİTLİ ) Gerekse Tek Çekim Ücretlerinden Firmamız Vade Farkı Almayacaktır.
Kampanyalar Firma Ürün Stok Bağlı Değişmektedir. Lütfen Taksitli Ürün Satışı İçin Bilgi Alınız. ( % 0.10 ödül, % 0.41 servis komisyonu fazladan taksit vade isterseniz eğer, Toplam Vade Farkı : % 0.51’dir. )
Sorularınız, Teknik Destek ve Satış İçin : info@albayrakyapi.com.tr – +90 (553) 217 60 67

Firmanızdan Ürün Sipariş Ettim ve Bana Nasıl Ulaşır Diyorsanız?

Cevap: Siparişiniz tonajlı ( ağır kilolu ) yada havaleli hacimsel olarak büyük İse ( yükseklik en – boy vs. ) bunun en ekonomik ve sağlam nakliye sevk yolu, kara yolu taşımacılığı yapan güvenilir firmalar ile ürününüzün size ulaşmasıdır. ( Uluslar arası taşımacılıkta konteyner bazı taşımacılık tercih edilmektedir. / gemi, tren, tırlar vs. ) Firma olarak sizin adınıza indirimler talep ederek en uygun bütçeli ve ürünlerinizi kapınıza kadar güvenle taşıyacak nakliye & kargo firmaları ile antlaşma yaptık.

Firmanızdan Ürün Sipariş Ettim Nakliye için Tavsiyeniz Nedir Diyorsanız?

Cevap: Sizlere ürün teslim alım işlemleri için firmamızın da ulaştırmada tercih ettiği Nakliye ve Kargo firmalarını önerebiliriz.

Sürat Kargo (Sabiha Gökçen Şubesi)

Adres: Yenişehir, Bahar Sk. No:22-9, 34912 Pendik / İstanbul

İrtibat: +90 (216) 487 04 03

Yurtiçi Kargo (Aydos Şubesi)

Adres: Veysel Karani, Zaloğlu Rüstem Cd. No:13/A-B, 34398 Sancaktepe/İstanbul

İrtibat: +90 (216) 484 80 87

Mevlana Nakliyat

Adres: Merkezefendi Mah. Topkapı Ticaret Merkezi-2 Kat:4 No:135 Zeytinburnu/İstanbul

İrtibat: 444 0 781

Çevreye Duyarlılık

Albayrak Yapı, çevresel değerlere karşı sorumluluğunun bilincinde bir kurum olmakla birlikte, gelecek nesillere ve kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın gereğine herkesten çok inanmaktadır. Firmamız stratejik yönetimin temel unsurlarından biri olarak algıladığı bu yaklaşımı, tüm faaliyetlerinin her aşamasında dikkate almaktadır. Temel Amacımız; Topluluğumuzda sürdürülebilen çevre koruma çalışmalarının sürdürülebilirlik ilkesi gözetilerek, çevre yönetim sisteminin anlayışıyla yürütülmesi ve tüm paydaşların desteği alınarak sürekli iyileşmenin sağlanmasıdır.Daha güzel yarınlar için, henüz geç değil çevrenin kıymetini bilelim… Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır. Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaların sonuçlarına en hızlı ve en verimli şekilde ulaşmak politikasını, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, talip olduğunu veya taahhüt ettiği projelerde hayata geçirmeyi amaç edinmiştir.

Geri Dönüşüm

Bu kapsamda, şirketlerimizin her birinde önemli çevre konuları (emisyonlar, atıksu, katı atıklar, enerji verimliliği, geri kazanım, kaynakların etkin kullanımı gibi) tanımlanarak, iyileştirme potansiyelini belirlemek üzere gerçekleştirilen performans ölçümlerinin sonuçları değerlendirilerek, gerekli geliştirme çalışmalarını yapmak üzere hedefler oluşturulmakta, hedefler aksiyon planlarıyla takip edilmektedir. Bu çerçevede, üretim şirketleri kendi Çevre Yönetim Sistemleri içerisinde oluşturdukları prosedürleri uygulamakta, periyodik iç denetimlerinin yanısıra alt-yapımcı denetimlerini yaparak, aksayan yönler için düzeltici önleyici faaliyetlerini hayata geçirmektedir. Gelinen aşama her yılın sonunda Yönetim’e raporlanmakta ve iyileştirme fırsatları değerlendirilmektedir. Çevre Yönetim Sisteminin temel elemanlarını oluşturan bütün konular bu çerçevede oluşturulmuş prosedür ve talimatlarla ele alınmaktadır.Akustiksan ürünlerinin % 70 geri dönüşüm mamüllerden oluşmaktadır. ALBAYRAK YAPI, olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Çevre Yönetim Sistemi

Albayrak Yapı, iş yönetimi ile ilgili her konunun çevre merkezli düşünce ile kesişmesi gereğine inanmaktadır. Bu amaçla, üretirken neden olduğu çevresel etkileri minimize etmek ve sistematik bir yaklaşımla yönetilmesini sağlamak üzere, Topluluğun bütün üretim şirketlerinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları esas alınmaktadır. Her üretim şirketinde, Fabrika Müdürü’ne raporlayan bir Çevre Görevlisi veya Çevre Yönetim Birimi bulunmakta olup, alt birimlerden yetkililerin katılımıyla oluşturulmuş Çevre Komiteleri ile birlikte çalışılmaktadır.

İthalat Albayrak Yapı olarak ; Üretim ve pazarlamasını ve toptan satışını yaptığımız ürünlerimiz, gerek geçici kabullü ithalat gerekse yurt içinde satılmak kaydıyla akreditifli veya mal karşılığı ithalat & ihracat yapmaktadır. Bu bağlamda bayisi ve distribitörü olduğumuz markaların hammeddesini avrupadan ithalatını gerçekleştirmekteyiz. İhracat Gölgelendirme Sistemleri üreticisi ve ihraçatçısı olan firmamız, 2010 itibariyle bölgesel bir güç olan Albayrak Yapı 2016’da ise bir dünya markası olma hedefine hızlı adımlarla ilerliyor. 2016 da kurulan Albayrak Yapı Rusya ile Bağımsız Devletler Topluluğu ve diğer bölge ülkeleriyle olan ticaret hacmini artırmak için çalışan, yalıtım sektöründe İş Girişim Sermayesi (2007 – 2012 ) ile işbirliği ve Turquality gibi programlarla desteklenen tek marka olan Albayrak Yapı, bugün itibariyle aralarında Romanya, Türkmenistan, Kazakistan, Bulgaristan, Kıbrıs, Ukrayna, Hırvatistan, Polonya, Gürcistan, Rusya, Yunanistan, Mısır, BAE, Belçika, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Cezayir, Moldova, İrlanda, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Şili, Irak, İsviçre, Azerbaycan, Kosova, Özbekistan, Ürdün, Almanya, Uruguay, Portekiz ve Macaristan’ın bulunduğu 68 ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretim Albayrak Yapı farklı sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda , gölgelendirme ürünlerini tedarik etmektedir. Ürün portföyümüz dahilinde İnşaat, ve mimari alan sektörlerinin dekorasyon gerektiren projelerinde çözüme dönük farklı kesitler önermekte ve uygulamaktayız. Bunun yanında özellikle mimari tasarım ve düzenleme gerektirecek projelerde de sistem ve ürün önerilerimiz olmaktadır. Yapı sektöründe, mimari yapıların projelendirme aşamasında kullanılmasını önerdiğimiz ürünlerle dekorasyona dönük büyük katkılar sağlamaktayız. Böylece sonradan yaşanabilecek geri dönüşümü daha problemli ve maliyeti olduğumuz ve ürün verdiğimiz müşterilerimizden bazılarıdır. Çok daha yüksek sıkıntıların meydana gelmesi önlenebilmektedir . Tabi ki sonradan yaşanan problemleri çözme konusunda da ürün ve uygulama detaylı önerilerimiz olmaktadır.
Stoklu Ürünler Genel olarak pratik sundurma standart model ve ölçülerde stok vardır. Terminli Ürünler Hakkında Firmamız terminli özel üretim ürünler hakkında max. 2 hafta termin süresi garantisi vermektedir. Ancak ithal ürünler için, bu süre geçerli olmayıp hammadesi hali hazırda olan yerli mamüller için geçerlidir. Konteyner Bazında Ürünler Hakkında Kamyon, tır bazında ürün taleplerinizde 21 İş Günü azami termin süresi vermekteyiz. Bununla ilgili daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz size ileteceklerdir.

Hakkımızda

Başarılarını 1990 yılından bu yana sürdüren ALBAYRAK YAPI ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir firma olmuştur. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen ALBAYRAK YAPI özellikle konut projeleri, işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır. Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaların sonuçlarına en hızlı ve en verimli şekilde ulaşmak politikasını, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, talip olduğunu veya taahhüt ettiği projelerde hayata geçirmeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimiz ile yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır. ALBAYRAK YAPI, olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Misyonumuz

ALBAYRAK YAPI sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibimiz ile geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firmamız her projede bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. ALBAYRAK YAPI, olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Yasal Uyarı

Tanımlar ve Koşullar (Tüm Görseller ve Yazılar Doneler İzinsiz Kullanılamaz.) Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Albayrak Yapı olarak anılacaktır), yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Albayrak Yapı‘nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Albayrak Yapı bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Bilgilendirme ve Feragat Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmış olup firmamızın ürünlerini ve teknik bilgilerini referanslarını nitelikli ürün gamını tanıtmak için düzenlenmiş resmi web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Albayrak Yapı tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Albayrak Yapı hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve / veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve / veya çıkarabilir. Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Albayrak Yapı, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Albayrak Yapı‘nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları Albayrak Yapı’ya ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Albayrak Yapı web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Yetkili Mahkeme Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir. Bu yayın, Albayrak Yapı‘nın izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.( Ancak ürünleri tanımak sipariş vermek sureti ile ticari olmayan kişisel kullanımınıza ve hizmetinize tahsis edilmiştir. ) Web Sitelerimizden İndireceğiniz Tüm İçerik ve Yazılar Albayrak Yapı Adına Tescilli Olup Ticari Olarak Çoğaltılıp Kullanılamaz. Görsel ve Yazılar Hakkında : Ancak, Masa Üstünde ve Cep Telefonlarınızda , İpad,’lerde ( Şahsi Kullanım ve Firmamızdan Ürün Tedariği İçin İnceleyebilirsiniz.) Albayrak Yapı Her Hakkını Saklı Tutar. Hukuki sorularınız hakkında firmamızın avukatlık bürosu BAYKAL HUKUK BÜROSU

Bilgilendirme ve Feragat

Albayrak Yapı, iş yönetimi ile ilgili her konunun çevre merkezli düşünce ile kesişmesi gereğine inanmaktadır. Bu amaçla, üretirken neden olduğu çevresel etkileri minimize etmek ve sistematik bir yaklaşımla yönetilmesini sağlamak üzere, Topluluğun bütün üretim şirketlerinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları esas alınmaktadır. Her üretim şirketinde, Fabrika Müdürü’ne raporlayan bir Çevre Görevlisi veya Çevre Yönetim Birimi bulunmakta olup, alt birimlerden yetkililerin katılımıyla oluşturulmuş Çevre Komiteleri ile birlikte çalışılmaktadır.

Memnuniyetsizliklerinizi Bize Yazın Dilek, şikayet ve önerilerinizi bize yazın. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Direk müşteri temsilcimizle görüşerek sorunuzu en kısa zamanda çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki formu doldurarak taleplerinizi bize iletiniz. info@albayrakyapi.com.tr Taleplerinizi Bize İletin Müşteri Hizmetlerimiz mesai saatleri içerisinde sizin sorun şikayet ve önerilerinizi dinleyerek size yardımcı olacaktır. Ürün ile ilgili sorununuz varsa, yada süre konusunda problem yaşadıysanız veya personellerimizin tutumu gibi konularda bir rahatsızlık duyduğunuzu düşünüyorsanız size daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek için lütfen aşağıdaki form ile yada müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz Albayrak Yapı Müşteri Temsilcisi : +90 (216) 487 00 61 Albayrak Yapı Müşteri Temsilcisi : +90 (532) 624 96 72 Albayrak Yapı E-Posta: info@albayrakyapi.com.tr

Araştırma

Tasarımlarımızı ilkel doğadan ilham alarak yapmaktayız, örneğin Türkiye’nin her bölgesinden ( dağ, yamaç ve tarlalardan, vadilerden , tarihi yapılardan ) taş ve tuğla doku örnekleri alınarak bunlardan elden edilen kalıplar ile orjinal doğal dokuda kültür taşı ve tuğlası üretmekteyiz.Kısacası ilhamımızı doğadan almaktayız. Bu bağlamda bilim insanları ve çeşitli insanları ve çeşitli kamu kurumları ile ortak yürüttüğümüz Ar-Ge projeleri büyümemizin temelinde yer almaktadır. Şirketimizde kaliteli ürün üretmenin ötesinde sürdürülebilir kalkınmanın temel ilkelerinden olan çevreyi koruma, iş sağlığı ve güvenliği yönetimi anlayışını benimsemektedir. Bu anlayış doğal kaynakların ve enerjinin kullanımı atıkların etkin yönetimi, emisyonların izlenmesi çevreye uyumlu ürün ve teknoloji geliştirilmesiyle ilgili Ar – ge projeleri hedefleri gibi faaliyetlerimizle desteklenmektedir.

Geliştirme

Ürünle ilgili standardizasyon kurumlarınca (ASTM, İSO vb) belirlenmiş kalite ölçütleri. Ürün için gerekli literatür ve piyasa araştırılmasının yapılması. Gerekli ürünle ilgili teknik bilgilerin yorumlanması ve formülasyon çalışmaları yapılması. Müşterinin istediği ürünün gerekli ARGE çalışmasını yürütülmesi. Malzemen örneklerinin müşteriyle paylaşılması ve onayının alınması. Müşterinin kullandığı makinalara göre formülasyonun Baymel tarafından yerinde denenmesi. Müşterinin aylık ve yıllık talep miktarına göre fiyatlandırılması

Müşteri Politikamız Mevcut ve potansiyel müşterilerden gelen şikâyetleri önyargısız dinlemek ve kayıt altına almak, Şikâyetleri verimli ve etkili bir şekilde takip ederek, şikâyet konularına göre hedeflenen zaman diliminde açıklık, tarafsızlık, adaletli olmak ve gizlilik prensipleri doğrultusunda çözümlenmesi için uygulanması gereken süreçleri etkili bir şekilde yürütmek, Sonuçlar hakkında müşterilerimize ivedi, şeffaf, objektif, müşteri odaklı yaklaşım ile desteklenmiş bilgilendirmede bulunmak. Şikâyetlerin kök sebeplerine inerek, tekrarını engelleyecek tedbirler alınmasını sağlamak, müşterilerden gelen şikâyetleri bir fırsat olarak değerlendirip, iş süreçlerinde iyileştirme ve geliştirmeler yapmak, yapılmasını sağlamak. İşbirliği Politikamız İş ortaklarımız / tedarikçilerimizle; güven, saygı, şeffaflık, kazan-kazan ilkeleri çerçevesinde, kurumsal değerlerimize uygun, paylaşılmış hedeflere ulaşmak için sürdürülebilir ilişkiler kurarak müşterilerimize değer yaratmak. Toplumsal Sorumluluk Politikamız Tüm sosyal paydaşlarımıza yönelik faaliyetlerimizle sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacıyla sosyal, çevresel, toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamak.

Yenilikçi Olmak

Albayrak Yapı olarak, müşterilerimizin problemlerini iyi analiz ederek ve çözüm odaklı yenilikçi ürünler üreterek, sektörde dev firma olma yolunda sürekli yenilenmek ve yeniliklere açık olmak olmazsa olmazlarımız arasındadır

Çözüm Odaklı Olmak

Firma olarak her sattığımız ürünü doktor hasta ilişkisi persektifinden bakarak müşterilerimize doğru, akılcı, ve ekonomik çözümler üretmek birincil hedeflerimiz arasındadır. Konusunda uzman teknik personellerimiz ve mühendislerimizle taslaktan projeye ve uygulama anına kadar sürekli zamandan ve imkanlardan tasarruf ederek memnuniyet ilkesine bağlı kalacak şekilde çözümler sunmaktayız.

Sürekli Büyüyen Firma Olmak

Büyümenin temel şartı güven ve istikrar ilkesine inanan firmamız, sürekli bu yönde kendini sorgulamakta ve müşteri hasssasiyetlerini iyi analiz ederek herzaman bir önceki durumundan farklı ve kalıcı olma yolunda kendine yegane hedef belirlemiştir.

Numune Talep Edebilir Miyim?

Ürünlerinizi Nasıl Görebilirim: İstanbul Mağazamıza Gelerek Yerinde Görebilirsiniz.

Numune Talep Edebilir miyim?: Evet, tabi ki talep edebilirsiniz.

Göndereceğiniz Numune Ölçüleri Nedir?: A 4 Büyüklüğündedir.

Kargo Ücreti Kime Aittir?: Numune Talebinde Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.

Numune Gönderiminden Ücret Alınıyor mu?: Evet, Standart Numunelerden Ücret Alıyoruz.

Standart Büyüklükteki Numunenizin Dışında Numune İstesem?: Ücrete Tabiidir.

Özel Renk ve Dokuda İsteğe Bağlı Numune Var mı?: Termin Süresine Bağlı Ücretli Göndeririz.

Montaj Dahil Numune Yapılmasını İstesem?: Ücretli olarak Numune Montajı Yapılır.

Peki Katalog Var Mı?

Değerli müşterilerimiz , katalog taleplerinizi iletişim bölümündeki sipariş formunu doldurarak yapabilirsiniz. Kataloglarımız ücretsizdir. Dilerseniz sipariş sayfasındaki e-katalog bölümünden de pdf olarak indirebilirsiniz. Şimdiden eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle… Katalog yada numune taleplerinizde adres iletişim bilgilerinizi eksiksiz bize iletiniz.

Mimari Projelendirme Hizmetimiz Tüm iç ve dış mekanların, mağazaların, dükkanların, fabrikaların ev ve iş yerlerinizin anahtar teslim mimari projelerinizi üstlenmekteyiz.
Teknik destek konusunda neredeyse sınırsız hizmet sunan firmamız, teknik personel, usta temini, mimari mühendislik hizmeti, tasarım dizayn gibi satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmetlerimiz mevcuttur.

Mühendis Mimar Talebi

Firmamızın teknik servis hizmetleri arasında, mimar mühendislik hizmeti de vardır. Mimari projelendirme, 3d çizim taslak ve proje gibi konularda bizden ücret karşılığında yardım alabilirsiniz. Ancak projelendirmesi tarafımızdan yapılmış işleri, firmamıza verdiğiniz takdirde projelendirme ücretini işin toplam tutarından düşülecektir, mühendislik hizmetimize ücret ödememiş olacaksınız.

Şehir Dışı Keşifleri

Firmamız uzak mesafe keşif taleplerinde, 1000 TL yol, konaklama ve mühendislik servis ücreti almaktadır. Firmamızın teknik servis hizmetleri arasında, mimar mühendislik hizmetide vardır. Mimari projelendirme, 3d çizim taslak ve proje gibi konularda bizden ücret karşılığında yardım alabilirsiniz. Ancak projelendirmesi tarafımızdan yapılmış işleri, firmamıza verdiğiniz takdirde projelendirme ücretini işin toplam tutarından düşülecektir, mühendislik hizmetimize ücret ödememiş olacaksınız.

Süper Visor Hizmeti

Firmamız, tüm ürünlerin uygulama montaj işleri için profesyonel süpervisor kalibre personel hizmeti vermektedir. Yol konaklama ve yemek ücreti talep edene ait olup günlük süpervisor ücreti : 250 $ dolardır. Tüm keşif personeli yurt içi ve yurt dışı uygulamalarında peşin alınmaktadır. Yurt dışı siparişlerinizde, projelerinize özel mimari ve teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Yurtdışı teknik personel ve süpervisor hizmetlerimizde, personelin yol konaklama ücreti işverene aittir. Detaylı bilgi için teknik destek ofisimizle iletişime geçiniz.

Nakliye Hizmeti

Firmamızdan satın aldıklarınızın ; adresinize taşınmasını istiyorsanız, düşük bir ücret karşılığında nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz. İl dışı Gönderimler ( Türkiye’nin her yerine ) % 40 İndirimli kargo antlaşmalarımızla gönderim yapmaktayız. Ayrıntılar için Müşteri Hizmetleri’nden veya teknik destek ekibimizden 0216 487 00 61 bilgi alabilirsiniz. Satış sonrası teknik hizmet birimimizden nakliye ücretleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz, nakliye ücretleri konusunda sorun yaşamamanız için lütfen önceden nakliye ücreti bilgisi mutlaka edininiz.

Montaj Hizmeti

Firmamızdan satın aldıklarınızın ; mekanınızda kurulmasını istiyorsanız, düşük bir ücret karşılığında montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılar için müşteri hizmetlerinden veya teknik destek ekibimizden 0216 487 00 61 bilgi alabilirsiniz. İl dışı – şehir dışı ( Türkiye’nin her yerine ) % 40 İndirimli kargo antlaşmalarımızla Gönderim Yapmaktayız. Yol – konaklama ve usta montaj ücreti karşılığında Türkiye’nin her yerine montaj Servisi imkânı da sunmaktayız. Firmamızın anlaşması bulunduğu güvenilir Ustalar ve Kargo firmaları ile hizmet verilmektedir.

Projelendirme

Toplu Alımlarda & Siparişlerinizde; proje bazlı talepleriniz özel ıskonto ve teknik destek personelimizle proje desteği vermekteyiz. Size özel müşteri portföyümüz tarafımızdan oluşturularak, projenizin teklif aşamasından iş teslimine kadar tüm süresinde uzman personellerimiz ve iç mimarlarımız & mühendislerimiz tarafından denetim ve kalite kontrolünden geçirilmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz : 0216 487 00 61

Hızlı Teslimat

İstanbul içi gerek tüm Türkiye ve Dünya’ya özel hızlı kargo ile gönderim yapılır. Acil projenize ürün mü lazım ? 24 saat veya 48 saat içinde ürünlerin şantiyede olmasını mı istiyorsunuz ? Tüm acil durumlarınızda size özel araç kiralama ve nakliye hizmetimiz vardır. Fiyatları son derece ekonomik olacak şekilde tarafımızdan pazarlığı yapılmış araç ve firmalar vardır. Size sunulan seçeneklerden, size uygun olanını belirtmeniz yeterli olacaktır. Satış sonrası teknik hizmet birimimizden kargo nakliye ücretleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz, kargo ücretleri konusunda sorun yaşamamanız için lütfen önceden kargo ücreti bilgisi mutlaka edininiz.

İstanbul İçi Kurye Hizmetimiz

Normal Kurye Hizmeti : İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 120-180 dk. arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir. Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın nerede olduğu hiç önemli değil. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Özel Nakliye Hizmetimiz

İstanbul içi veya şehirler arası , uluslar arası gönderimleriniz için özel araçlar ile Vip hizmet sunan kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır. Zamandan tasarruf sağlamak ve de gönderilen ürünün muhafazası için özel itina gösterilen özel nakliye hizmetinde , müşterilerin risk almayacak durumlarında tavsiye edilecek bir ürün sevk şeklidir. Havaleli ve yüklü ağır sevkiyatlar içinde yine özel nakliye firmalarından temin ettiğimiz Tır ve kamyon gibi kişiye ve siparişe özel ambalaj ve sevk hizmeti de vermekteyiz. Satış sonrası teknik hizmet birimimizden nakliye ücretleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz, nakliye ücretleri konusunda sorun yaşamamanız için lütfen önceden nakliye ücreti bilgisi mutlaka edininiz.

Shopping Cart0

Sepet