Bahçe Kapısı Sundurma

Bahçe Kapısı Sundurma; Genellikle kapı ya da pencere önlerine gelen sundurmalar en az bir kişinin içerisinde rahat bir şekilde durabileceği ebatlarda olup cam ve polikarbon olarak uygulaması yapılmaktadır. Yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olan sundurmalar teknik bilgileri dışında şık görünümü ile dekorasyonunuza renk katıp zenginleştirmektedir. Uygulandığı alanı ve uygulandığı alandaki malzemeleri korur, solmalarını engeller.

Bahçe Sundurması

Albayrak Yapı olarak bahçe kapısı sundurmaların satış ve uygulama hizmetini yapmaktayız. Satış hizmetinde ülkemizin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketimizle gönderirken, uygulama hizmetinde sadece İzmir ve İstanbul alanında profesyonel olan tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapmaktayız.

Bahçe sundurması pencereden erişilen sundurma cam ve polikarbonattan yapılmıştır ve en az bir kişinin içeride durabileceği kadar büyüktür. Sundurmanın zorlu hava koşullarına (yağmur ve kar gibi) karşı teknik bilgisinin yanı sıra, dekorasyonlarınızı şık hale getirmek için renk katabilir. Uygulama alanını ve uygulama alanındaki malzemeyi koruyabilir, solmayı engelleyebilir.

 

Sundurmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet