Otopark Kapatma

Otopark Kapatma: Bu sistemlerde öncü firmamız olan Albayrak Yapı ile sizlere hayalinizdeki hizmetleri sunmaktayız. Kapalı veya açık otopark kapatma sistemlerimizde model çıtamız yoktur. Düşlediğiniz ürünü statik uygunluk çerçevesinde mekanınıza uygulamaktayız.

İster polikarbon kaplamalı, ister cam kaplamalı, ister trapez sac kaplamalı, ister ahşap kaplamalı, isterseniz de solid kaplamalı olarak uygulama yapmaktayız.

Açık otopark kapatma sistemi, özellikle parkın mümkün olmadığı yerlerde oldukça kullanışlı ve pratik bir çözüm sağlar. Tüm açık otoparkın sundurma sistemi özel alaşımlı yüksek teknoloji alüminyumdan yapılmıştır. Bu sistemler doğal afetlere karşı yüksek dirence sahiptir (80/120 km / hız) ve kuvvetli rüzgarların olduğu yerlerde dahi güvenle kullanılabilir. Otopark kapatma sistemi AVM otoparkları, stadyum otoparkları, otel otoparkları, fabrikalar, şantiye otoparkları ve diğer yerlerde güvenle kullanılabilir. Otopark kapatma sistemimiz, ister bir araba ister bin araba olsun, her bütçeyi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Halka açık otopark projenizde başka projeler de yerinde bulunacak ve bu projeler ücretsiz.

Otopark Kapatma Sistemlerinin Özellikleri

Polikarbon kullanarak üst yüzey kaplama yaptığımız uygulamalarda otopark içerisi aydınlık olmakla beraber, polikarbonat malzeme güneşin zararlı (u.v) ışınlarını izole etmektedir. Dolayısıyla otopark içerisindeki araçlarınızın boyası solmalara karşı korunmuş olunur. Zaten genel olarak polikarbon üst kaplamanın tercih sebeplerinin başında bu durum gelmektedir. Ayrıca diğer üst kaplama seçeneklerine kıyasla en ekonomik ürünümüz de yine polikarbon malzemedir.

Cam Otopark Kapatmalar

Dekoratif olarak camdan vazgeçemeyen müşterilerimiz için cam üst kaplamalı otopark kapatma uygulamaları yapmaktayız. Maliyet olarak en yukarıda cam yer almaktadır.
Otopark üst yüzeyine herhangi bir madde düşme/sıçrama tehlikesi veya ihtimali olan mekanlarda trapez sac tercih edilmektedir. Şüphesiz ki sac malzemenin fiziksel konulalrdaki mukavemeti diğer seçenekler ile kıyaslanamayacak kadar iyidir.

Polikarbon Otopark Kapatmalar

Albayrak Yapı olarak Polikarbon ile çok benzeyen fakat pürüzsüz bir görünüme sahip olan solid malzemesinin şeffaf renk olanı cam ile neredeyse ayırt edilememektedir. Kırılganlık açısından cama karşın 10 kat daha mukavim bir üründür. Kimi müşterilerimiz ise oratama ahşap bir otopark kapatma yakıştırmaktadır. Çelik konstrüksiyon ile iskeletini oluşturduğumuz otoparkı ahşap ile kaplama işleminden geçirmekteyiz. Doğal afetlere karşı oldukca mukavim olan sistemimiz hizömetinizde. Eğer aklında otoparkınızı kapatmak gibi bir planınız varsa arayın bizi ekiplerimiz ücretsiz keşif yapsın.