Pratik sundurma, evet aklınızda canlanan herhangi bir şey yok. Genel olarak kapı, cam ve/veya herhangi bir geçidin üzerine monte edilen, ilk bakışta bir çatıyı andıran yağmur, güneş, kar ve diğer kötü hava koşularından mekanı koruyan yapıdır. Ayrıca binalarınıza ve iş yerlerinize estetik bir görünümde kazandırır.

Pratik sundurmalar, bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterdiğinden birçok tipi bulunur. Sundurmaları incelediğimizde iki bölümden oluştuğunu görürüz taşıyıcı kolon ve üst kaplama. Bu iki bölümde genelde, sert plastik, metal, ahşap ve CNC kesim sac, cam ve pleksi , polikarbonat kullanılmaktadır. Pratik sundurmalar sadece camları değil kapıları korumak için ve geçitlere de genellikle dekorasyon amaçlı yapılırlar. Sizde pratik sundurma yapıyorsanız aşağıda bulunan modellerimizi inceleyerek bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kapılarınızı ve pencerelerinizi olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Güneye bakan kapı yada pencerelerin üzerine uygulanmasıyla ısıyı %65 e kadar süzer, batı veya doğu tarafında uygulandığı zaman %77 e kadar çıkmaktadır. Kötü güneş ışınlarını ise %100 filtrelemektedir.

Bu sayede eşyalarınız korur renklerinin solmasını engeller. Pratik kapı üstü saçak uygulandığı yere tasarımıyla dekorasyonunuza renk katmaktadır.

 

Pratik Kapı Üstü Sundurma Özellikleri

Albayrak Yapı İnşaat olarak saçak uygulamasını, satışını ve tamirini yapmaktayız. Yaptığımız uygulamaların ya da yaptığımız işlerin garantisini vermekteyiz. Telefonlarımız hizmetinize 24 saat açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Rakiplerle olan farkımızı iletişime geçtiğiniz anda hissedeceksiniz.

Yere temas etmeyen bir sundurma olabileceği gibi ince duvarlar ve korkuluklar gibi çeşitli unsurlarla desteklenebilir. Sundurmanın altındaki zemin bazen zeminle aynı hizada olabilir veya birkaç basamak yukarı çıkılabilir. Sundurmanın rolü nedir? İskele, en az bir kişiyi alacak kadar geniştir. İskele paslanmaz çelik, ahşap, ferforje veya sıradan metalden yapılabilir. Aynı şekilde farklı renkleri de aynı şekilde kullanabilir. Bu seçim, sundurmayı yaratacak kişiye bağlıdır. Sundurma yapmanın birçok avantajı vardır. Bu faydalardan biri ısı yalıtımıdır. Önden cepheye farklı olsa da genellikle ısının% 65-77’sinin emilmesini sağlar (biz buna absorpsiyon diyoruz). Sundurmanın rolü nedir? Hangarların en büyük faydalarından biri, dış dünyadan gelen kimyasal etkileri önleyebilmeleridir. Ayrıca viyolayı ultraviyole ışınlarından da koruyabilir.

Call Now Button0 (216) 487 00 61