Açık Otopark Kapatma

Açık Otopark Kapatma: Son yıllarda ülkemizde açık otopark kapatma gibi uygulamalar açısından oluşan ihtiyaçların. Profesyonel çözümlerden uzak olan amatör firma ve/veya şahıslar tarafınca karşılanmaya çalışıldığını ve bu konuda ciddi sıkıntılar yaşandığını görüp.  Yapı ve dekorasyon geçmişimizdeki tecrübe ve alt yapımızı kullanarak bu alandaki çalışmalarınızı başlatmış. Ve çok kısa sürede yurt içi ve yurt dışında birçok ciddi projeye imza atmış bulunmaktayız.

Açık otopark kapatma sistemi, özellikle kapalı parkın imkansız olduğu yerlerde oldukça kullanışlı ve pratik bir çözüm sağlar. Tüm açık otoparkın sundurma sistemi özel alaşımlı yüksek teknoloji alüminyumdan yapılmıştır. Bu sistemler doğal afetlere karşı yüksek dirence sahiptir (80/120 km / hız) ve kuvvetli rüzgarların olduğu yerlerde dahi güvenle kullanılabilir. Otopark kapatma sistemi AVM otoparkları, stadyum otoparkları, otel otoparkları, fabrikalar, şantiye otoparkları ve diğer yerlerde güvenle kullanılabilir. Otopark kapatma sistemimiz, ister bir araba ister bin araba olsun, her bütçeyi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Halka açık otopark projenizde başka projeler de yerinde bulunacak ve bu projeler ücretsiz.

Açık Otopark Kapatmaların Genel Kullanım Alanları 

Şahsi otoparklar, otel otoparkları, stadyum ve toplu kamu ve özel otoparkları, alışveriş merkezi otoparklarının projelendirmesini, imalatını ve montajını üstlenmekteyiz. Kamu ve özel sektörlere ait toplu ve/veya açık otoparkları için her türlü bütçe ve mimari özelliklerde otopark tasarımları yapmakta, sunduğumuz farklı alternatif projelerimiz ile standartların dışına çıkarak, istek ve beklentilerinize yönelik projeler oluşturmakta ve üretmekteyiz.

Açık Otopark ve Carport Sistemleri

Uygulamalarımız; araçları, doğal afetler gibi (yağmur toz ve güneş gibi) istenmeyen dış etkenlerden korumanın yanında. Alışveriş merkezleri vb. mekanlar gibi toplu araç otoparklarınız için ayrılmış olan park alanlarında maksimum verimliliği sağlayabilecek çözümler sunmak için tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

 

Tek araçlık sistemlerimizde de, binlerce araçlık sistemlerimizde de, tüm açık otopark kapatma sistemlerimizde de her türlü bütçeye hitap edebilecek uygulama ve ürün yelpazemiz ve model çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Açık Otopark Kapatma sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için hizmeti için ücretsiz keşif talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet