Bahçe Kapısı Sundurma Uygulaması

Bahçe Kapısı Sundurma Uygulaması: Firmamız tarafından bahçe kapısı önüne uygulanan pratik sundurmalar son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Plastik sundurmaların aksine taşıyıcı ayakları metalden imal edilmektedir.


Bunun yanı sıra tüm metal aksam elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Üst kaplama malzemesi olarak tüm ürünlerde polikarbonat levha (IŞIK PLASTİK) kullanılmaktadır.

Pratik Sundurma Deyip Geçmeyin!

Üretimini yaptığımız her sundurmanın yapı statiğini ve dayanıklılığını hesaplıyoruz. Ve imalattan montaj işlemlerine kadar hiç bir aşamada asla güvenli yapılar ilkemizden taviz vermiyoruz.
İmalat süresince en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden en güvenli kapatma sistemlerini üretiyoruz.

Polikarbonat kanopi olarak da adlandırılan sundurma üzerindeki polikarbonat, kapının önüne veya herhangi bir geçidin dışına uygulanan bir tür sundurma markizidir. Polikarbonat kapı barakası, günümüzde en çok talep gören sundurma modelidir. Kapı üzerindeki polikarbonat sundurma, uygulama alanının dekorasyonunu zenginleştirebilecek dayanıklılığa ve şık görünüme sahiptir. Kapı barakası istenilen ebatta imal edilebilir. Polikarbonat tabakanın rengi çok zengindir. Polikarbonata ek olarak, ayağın çok sayıda modeli ve rengi de vardır. Kapı üstü sundurma isteğe bağlı olarak paslanmaz çelik ayaklarla sağlanabilir veya dekoratif ferforje ayaklardan yapılabilir. Yüksek kaliteli malzemelerinden dolayı genellikle kapı girişleri ve pencereler için kullanılan polikarbonat revakları kullanabilirsiniz ve uzun yıllar kullanılabilir. Kapı üzerindeki polikarbonat sundurma, uygulama alanını çeşitli olumsuz hava koşullarından korur.


Bahçe Kapısı Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet