Cam Sundurma Modelleri: Sundurmalar pencere ve kapılarınızı korumakla mükelleftir. Kapı ve pencerelerinizi olumsuz hava şartlarından ( kar, yağmur gibi) korur, olumsuz hava şartları sonrasında kapı ve pencerelerinizin temiz kalmasını sağlamaktadır.

cam-sundurma-modelleri

Cam Sundurmaların Özellikleri

Yağmurdan, kardan koruduğu gibi olumsuz güneş ışınlarınıda %100 filtreleyerek eşyalarınızın ve uygulanan yerin solmasını önler. Günümüzde en yaygın olan sundurma çeşidi ise cam sundurmadır. Albayrak Yapı olarak cam sundurmaların hem satışını hem de uygulamasını yapmaktayız.

Firmamız tarafından üretilen sundurma ve kanopi sistemleri kalite açısından stokta bulunmamaktadır. Çünkü her binanın girişindeki kapının ölçüleri farklıdır. Bu nedenle müşterilerimizin ölçüm sonuçlarına göre en uygun sistem profesyonel ekibimiz tarafından sağlanan ölçüm sonuçlarına göre belirlenir ve sistem bina giriş kapısı ölçüsüne göre özel olarak üretilir. Uygulama alanınıza göre istenilen ölçüye göre genişlik ve uzunluk üretilebilir. Cam sundurma kanopi sistemi çeşitli yapıların girişlerinde kullanılabilmektedir. Sistem ailenin giriş kapısı, spor salonu giriş kapısı, hastanenin ana giriş kapısı yani tüm giriş kapılarında uygulanabilmektedir.

Sizde binanıza, villanıza, yapıtınıza renk katmak dekorasyonunu zenginleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

cam-sacak

S.S.S.

  1. Cam sundurma modelleri / saçak nedir?
  2. Cam sundurma avantajları ve kullanım alanları nelerdir?
  3. Cam sundurma sistemlerinde hangi malzemeler kullanılmaktadır?

Cam Sundurmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz

Call Now Button0 (216) 487 00 61