Cam Sundurma Uygulamaları

Cam Sundurma Uygulamaları: Pencere ve kapılarınızı korunması amaçlı bir üründür. Pencere ve kapılarınızı yağmur kar gibi hava koşullarına karşı korur.

Sundurma konseptine estetik bir yaklaşım sağlayan bir sundurma, mekan için kullanışlıdır. Pratik ve dekoratif bir görünüm kazandırır. Sundurma uygulamalı cam sistemi. Modüler örümcek şeklinde paslanmaz çelik cam kanopi, paslanmaz çelik cam kanopi ve son olarak metal taşıyıcı sistemli cam kanopi. Cam sundurmaların dayanıklılığı, sundurma alanında yaygın olarak tercih edilen bir tür sundurmadır. Ve şık görünümü ile diğer sundurma türlerine göre daha dikkat çekicidir. Genel olarak cam söz konusu olduğunda dayanıklılığı dikkate alınmalıdır. Fakat tam tersine polikarbonat ve ahşaba göre daha dayanıklı ve dayanıklıdır. Genellikle kapı girişlerinde kullanılan cam sundurma, zararlı güneş ışığından kayboluyor. İnsan vücudunu zararlı etkenlerden koruyabilir ve uygulama alanının dekorasyonunu zenginleştirebilir.

Cam sundurmalarda kullandığımız taşıyıcı kolonlar paslanmaz krom nikel metaldendir. Üst kaplama malzemesi olarak temperli ve lamineli camlar kullanmaktayız.

cam-sacak cam-sacak-uygulamalari

Cam Sundurmaların Özellikleri

Kötü hava koşulları sonrasında pencerelerinizin temiz kalmasını sağlar. Cam Sundurma, aynı zamanda pencere ve kapılarınızı yağmur, kar gibi hava koşullarına karşı da korur, temiz kalmasını sağlar.

S.S.S.

  1. Cam sundurma uygulamaları nedir?
  2. Cam sundurma montajı nasıl yapılır?
  3. Cam sundurmaların kullanıldığı mekanlar hangileridir?
  4. Cam sundurmaların ortalama maliyeti ne kadardır?
  5. Cam sundurmalarda kullanılan malzemeler hangileridir?

Cam Saçaklar Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet