Cam Sundurma Uygulaması: Firmamız tarafından uygulaması yapılan cam saçak (spider askı cam sundurma) görselleri.

Cam Sundurma Üretimi Nasıl Yapılır?

Üretimini yaptığımız her sundurmanın yapı statiğini ve dayanıklılığını hesaplıyoruz. Ve imalattan montaj işlemlerine kadar hiç bir aşamada asla güvenli yapılar ilkemizden taviz vermiyoruz. İmalat süresince en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden en güvenli kapatma sistemlerini üretiyoruz.

Sundurma konseptine estetik bir yaklaşım sağlayan bir sundurma, mekan için kullanışlıdır. Pratik ve dekoratif bir görünüm kazandırır. Sundurma uygulamalı cam sistemi. Modüler örümcek şeklinde paslanmaz çelik cam kanopi, paslanmaz çelik cam kanopi ve son olarak metal taşıyıcı sistemli cam kanopi. Cam sundurmaların dayanıklılığı, sundurma alanında yaygın olarak tercih edilen bir tür sundurmadır. Ve şık görünümü ile diğer sundurma türlerine göre daha dikkat çekicidir. Genel olarak cam olması durumunda dayanıklılığı dikkate alınmalıdır. Fakat tam tersine polikarbonat ve ahşaba göre daha dayanıklı ve dayanıklıdır. Genellikle kapı girişlerinde kullanılan cam sundurma, zararlı güneş ışığından kayboluyor. İnsan vücudunu zararlı etkenlerden koruyabilir ve uygulama alanının dekorasyonunu zenginleştirebilir.

Cam Sundurma Montajı Nasıl Yapılır?

Cam sundurmaların montajının ilk aşaması sundurmanın taşıyıcı ayaklarının duvara sabitlenmesidir. Bu aşama son derece titiz ölçü alınarak gerçekleştirilmeli zira sundurmada eğiklik yada yamukluk suyun tahliyesi sıkıntı çıkarabilmektedir.

 

Daha sonrasında camın bağlantı aparatlarının montajı yapılır. En sonunda cam aparatlara monte edilir ve silikon ile duvar arasındaki boşluk kapatılır.

Sundurmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0(553) 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61