Çatı Çıkış Merdiveni

Çatı Çıkış Merdiveni: Evin içerisinden çatı katına çıkmak için Albayrak Yapı farkıyla imal edilen hem görsellik açısından şık bir görüntüye sahip olan. Ve uygun fiyatlarla satışa sunulan farklı çatı merdiveni modellerini istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Farklı model seçenekleri arasında makaslı katlanır,metal,ahşap, bu modellerle birlikte imal edilen çatı merdiven modellerini zevkinize ve mekanınıza uygun seçebilirsiniz.

 

Çatı Çıkış Merdiveni Nedir?

Üç ya da dört katlanır bölümüyle mekanlarınızda ahşabın çatının şıklığından vazgeçemeyenlerin. Genellikle tercih edilen ahşap çatı merdiveni mekanlarınızda şık ve estetik bir görünüm yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Çatı merdiveni tavana belirli ölçülerde monte edilerek kasa üzerinde yer alan merdiven sistemi kullanım sırasında. Açılıp kullanım bittikten sonra katlayıp kapatabilirsiniz bu sizin için yer kaplama anlamında çok ciddi anlamda tasarruflu olacaktır.

Çatı Merdiveni Özellikleri

Son zamanlarda merdiven taşımak yerine çatı katı merdiven ürünümüz pek çok ilgi almaya başlamıştır. Çatı katlarına rahat ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayan çatı merdivenini sizler için tasarladık. Ürünümüzün dayanıklılık hakkında kafanızda soru işareti kalmasın. Ürünümüzün montalama sırasında duvara buldex vidalarla monta edilip bi açıklık kalındığı takdirde köpük sıkılmaktadır. Ürünümüzün basamakları güvenilir bi şekilde imal edilirken siz değerli müşterilermizin gönül rahatlığıyla kullanmanız için Albayrak yapı olarak garanti veriyoruz.

Çatı çıkış merdiveni çok kullanışlı bir çatı merdivenidir. Çatı çıkış merdivenleri genellikle çamdan yapılsa da ihtiyaç halinde metal çıkış merdivenleri de bulunabilir. Çam ağacından yapılan çatı çıkış merdivenleri oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanılabilir. Aynı zamanda ahşabın şıklığından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Çatıdan çıkış merdiveninin üçe katlama işlevi vardır, bu nedenle çok kullanışlıdır. Merdivenleri katlamak, yerden tasarruf etmemize her zaman yardımcı olabilir.

 

Shopping Cart0

Sepet