Sundurma kelimesi aslında birçok farklı anlam ifade eder.  Türk Dil Kurumu’nu kaynak aldığımızda 3 farklı anlamı olduğunu anlayabiliriz. Bu, küçük çatısının herhangi bir kapının girişini tekrar duvara yerleştirebileceği ve böylece kapıyı güneş ışığından, yağmurdan ve kardan koruyabileceği anlamına gelir. Bir başka anlamı da sıradan lehçelerde sıfat olarak kullanılan evin önündeki taş kalitesidir. Aynı zamanda insanlar arasında saçak olarak da adlandırılır. Ek olarak, aynı zamanda ilk anlama benzer ancak aynı anlama gelmeyen bir anlam ifade eder. Sundurma, genellikle bir evin, dükkanın veya binanın girişinde bulunan bir çatıdır.

Sundurmanın rolü nedir? Ayrıca daha büyük bir boyuta sahip olabilir. Daha geniş kapsama sahip türler de verandalar olarak adlandırılabilir. Yeterince geniş ise balkon tercih edilebilir. Ağızlık tipi, mimari olarak bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir.

Leziz Köfte Pratik Sundurma Uygulaması: Firmamız tarafında Kartalda bulunan LEZİZ KÖFTE’ye uygulamasını yaptığımız pratik sundurma görselleri;

Pratik Sundurma Özellikleri

Üretimini yaptığımız her sundurmanın yapı statiğini ve dayanıklılığını hesaplıyoruz. Ve imalattan montaj işlemlerine kadar hiç bir aşamada asla güvenli yapılar ilkemizden taviz vermiyoruz.

[irp posts=”339″ name=”Sundurma Çatı Uygulamaları”]

İmalat süresince en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden en güvenli kapatma sistemlerini üretiyoruz.

Sundurmaların Binanıza Kattığı Avantajları

Başlıca kattığı en büyük avantaj binanıza oldukça estetik bir görünüm katması olacaktır. Bunun yanı sıra binanızı yağmur, kar, dolu gibi kötü hava koşullarından korur. Suyun binanın temeline ve yapısına zarar vermesini engeller.

Leziz Köfte Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0553 217 60 67′den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61