Polikarbon Garaj Kapama

Polikarbon Garaj Kapama: Güneş ışınlarına karşı kalkan görevi gören garaj kapama hiçbir şekilde güneş ışınını geçirmez. Garajınızın üzerine uygulattırdığında. Yağmur olukları sayesinde de pislenme olmaz ve yağan yağmuru yağmur iniş borularıyla tek bir yere topluyor.

Polikarbonat garaj kapalı: Polikarbonat garaj uygulamaları genellikle bakım gerektirmez. Yıllar içinde kalite kaybına uğrayan baskı klişelerinin değiştirilmesi esasına dayalı bakım uygulamaları çok düşük maliyetlerle yapılabilmektedir. Ayrıca polikarbonat malzeme çok uzun bir hizmet ömrüne sahiptir. Güvenlik açısından polikarbonat garajlar da çok kullanışlı ürünlerdir. Çeşitli çevre koşullarından dolayı yapıya zarar vermeyecek kadar hafif bir malzeme olduğu için çevreye zarar vermeyecek özelliğe sahiptir. Bu özelliğinden dolayı taşıyıcı elemanın çok ağır malzemeden yapılmış olmasına gerek yoktur. Sonuç olarak güvenli, uzun ömürlü, şık ve ekonomik bir çözüme ulaşmak mümkündür.

Garaj Kapatma Sistemleri

Garaj kapama sistemlerinin ikincisi carport sistem kapama adıyla anılmaktadır. Bu sistem diğerine göre daha açık bir alanda ve açık bir kapama sistemidir. İhtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmiş ve günümüzdeki halini almıştır. Kullanım alanları oldukça yaygındır ve çeşitlilik arz etmektedir.

 

Sadece kişisel olarak kullanılan araçların korunmasında ve park edilmesinde değil. Aynı zamanda umuma açık yerlerde tutulan arabaların da korunaklı ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Garaj Kapatmaların Tercih Edildiği Alanlar

Stadyumlar ve otel otoparklarında tercih edilen garaj kapatma sistemleri arasında başı çekmektedir. Bu tür koruma ve kapama sistemleri sadece doğal tehlikelere karşı aynı zamanda bütün beşeri sosyal etkilere karşı da koruma teminatı içermektedir. Garaj kapama sistemlerinin popüler bir şekilde kullanılmaya başlanması ile birlikte araçlar çok daha modern ve güvenli bir şekilde sahadaki yerlerini almıştır. Üst düzey verimlilik açısından ele alındığında bu türden garaj kapama sistemlerinin artması arabaların daha uzun ömürlü olmasına da doğrudan katkıda bulunmaktadır.

Polikarbon Garaj / Carport Kapatma Sistemleri

Polikarbon Garaj alanında Albayrak Yapı olarak gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Telefonlarımız hizmetinize 7/24 açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu tür koruma ve kapama sistemleri sadece doğal tehlikelere karşı aynı zamanda bütün beşeri sosyal etkilere karşı da koruma teminatı içermektedir. Garaj kapama sistemlerinin popüler bir şekilde kullanılmaya başlanması ile birlikte araçlar çok daha modern ve güvenli bir şekilde sahadaki yerlerini almıştır. Üst düzey verimlilik açısından ele alındığında bu türden garaj kapama sistemlerinin artması arabaların daha uzun ömürlü olmasına da doğrudan katkıda bulunmaktadır.

Polikarbon Garaj Kapama Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet