Fabrika Önü Sundurma

Albayrak Yapı olarak tasarladığımız sundurmalarımızla farkımızı göstermiş bulunmaktayız. Sundurma ayaklarının İmalatını ve montajını yaptığımız sundurmalardan bir tanesi de fabrika önü sundurmamızdır.

 

Sundurma ayaklarında çeşit olarak çok geniş bir yelpazemiz vardır. Yaklaşık 30 adet farklı tasarımlarda ayaklarımız bulunmaktadır.Renk konusundada aynı şekilde istediğiniz renk tonuna boyayabiliriz istemiş olduğunuz ayak modelini bazı müşterilerimiz kurumsal logoları belirtmek istedikleri için lazer kesim sayesinde çok şık bir görüntü ortaya çıkmasıyla birlikte farkımızı göstermiş bulunmaktayız.

 

Fabrika önü sundurma ne işe yarar?

Ürün sevkiyatı sırasında ürünlerin kötü hava şartlarından yağmur suyundan kar suyundan güneş ışınından korunmasını sağlar ve bu şekilde ürünlerinizi korumuş olursunuz.Standart ürünlerimiz olmakla birlikte proje bazlı uygulamalarla yapmaktayız tamamen yerinize estetik ve kaliteli fabrika önü kapatmaları gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimizin 3 yıl garantisi söz konusudur ürünlerimizin estetik görüntüsünde ve kalite anlamında 10 yıllık deneyimiyle birlikte arkasındayız. Sundurmalarda rakip tanımıyoruz. Tüm fabrika önü sundurmalarda kolaylıkla kullanılabilecek bir sundurma sistemidir. Albayrak Yapı olarak İstanbul ve İzmit de sundurma alanında hizmet vermekteyiz. Yaptığımız sundurma işlerini uygulamalarımız ve referanslarımız dan görebilirsiniz.

İyi tasarlanmış her bina, benzersizliğini vurgulamak için kendi zarafetini vurgulayarak güvenilirliğini göstermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle, bir binada kullanılan her detayın zarafeti, kalitesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkması kaçınılmazdır. Paslanmaz çelik cam tenteler, amaca ve konuma bağlı olmakla birlikte size aynı zamanda zarif, yüksek kaliteli ve karşılıklı güven veren bir görünüm de sağlayabilir. Bu binaların belirli bölümlerinin (geniş ve geniş alanlı) giriş ve çıkış bölümleri de gerekli olan sit alanı haline gelmelidir. Çünkü fabrikanın üretim ve işletme süreçlerini belli bir sezona endekslemezsek, bu departmanların dört mevsim de çalışması gerekiyor. Cam kanopi uygulamalarımızda; uygulanacak yapının özelliklerine göre cam kanopiler, paslanmaz çelik kanopiler, cam korkuluklar, cam kanopiler tasarlanır.

Shopping Cart0

Sepet