Ferforje Sundurma Modelleri: Estetik bir görünüme sahip olan sundurmalara Albayrak Yapı olarak dekoratif olan cnc kesim ferforje ayakları ekleyip dekorasyonunuzu zenginleştirmek ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

İster cam ister başka malzemelerle kaplanmış olsun, firmamızın ferforje çerçevesi, insanların dikkatini hemen ferforje sundurma tipine çekecektir. Modaya uygun ve zarif desenlerin yanı sıra çeşitli sade veya modern tasarımlar da mimari tarzınızı yansıtmak için sizleri bekliyor. Ferforje sundurma modellerimiz farklı tasarımlarda genel hatları, desenleri ve desenleri ile öne çıkmakta olup ihtiyaca göre oval veya diğer şekillerde ve geometrik şekillerde yapılmaktadır. Sadece kapıda değil, açık garajda da talep edebilir, hatta bahçenizde fark yaratmak için pergolayı ferforje bir çatı ile kaplayabilirsiniz.

Ferforje Sundurma Ürün Özellikleri

Ferforje ayaklarını sundurma ile birlikte ya da sadece ferforje ayaklarının satış hizmetini sağlamaktayız. Satışlarımızı anlaşmalı kargo şirketimizle birlikte normal kargo fiyatının yanı sıra cuzi bir miktara sizlere göndermekteyiz. Uygulama hizmetini ise İstanbul ve İzmir çevresinde vermekteyiz.

 

Ferforje Sundurmaların Uygulama ve Montajı

Uygulandığı alanı korumakla mükellef olan sundurmalar cam ve polikarbon olarak montajı yapılmaktadır. Yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından uygulandığı alanı koruyan ferforje sundurmalarımız zararlı güneş ışınlarını %100 kesip yerine gün ışığını almaktadır. Ferforje sundurmalar günümüzde en çok tercih edilen sundurma tipidir. Şık bir görünüme sahip olan sundurmalara ferforje ayakların eşsiz görünümüde ekleyince ortaya gerçekten mükemmel bir görüntü çıkmaktadır. Yaptığımız uygulamaları sitelerimizden görebilirsiniz.

 

 

Ferforje Sundurma Modelleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61