Kapı Önü Sundurma Sistemleri

Evlerimizi veya bulunduğumuz iş yerlerini her zarardan ve başta güneş olmak üzere bütün hava şartlarına karşı korumak için sayısız önlem alma yönünde çalışmalar yaparız.

Çoğu zaman en ufak kötü hava şartlarında etkilenen balkon ve ev önlerimize karşı kendi çabamızla önlemler almaya çalışsak bile pek başarılı olduğumuz bu konuda söylenemez.

 

Bu noktadan sonra firmamızın da üstlendiği ve tecrübe ve ustalık garantisini verdiği sundurma sistemlerinden bahsedeceğiz. Bu koruma çarelerinden biri sundurma sistemleridir.

Kapı Önü Sundurma Sistemleri

Halk arasında sundurma olarak bilinen ve kapı önü, balkon benzeri alanlarda kullanılan bu korumanın diğer adı da saçaktır. Sundurmaların kullanım alanı genel olarak kapı önü ve pencere önlerinde kullanılmaktadır. Kullanılan sundurmaların hammaddesi ise ahşap ve polikarbondur. Güneş ışınlarına karşı çok etkili olan polikarbon özellikle vazgeçilmez madde olarak karşımıza çıkmaktadır. Zararlı güneş ışınların 0 filtreleyerek zararlardan arındıran bu sistem kullanılan alana ve kullanılan alandaki eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktadır.

Sundurma sistemlerini uygulayan firmamız sundurmaların hem satışını hem de uygulamasını yapmaktadır. Kapı önü sundurma sistemleri ve Yapılan işleri referanslardan ya da daha önceki uygulamalardan görebilirsiniz. Telefonlarımız daima hizmete 7/24 açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti firmamız için çok değerli olmakla beraber daha önce yaptığımız işlerin resimleri ve uygulamaya gittiğimiz evlerde bulunan müşterilerimiz en büyük referansımızdır. İstediğiniz sundurma şeklini kat sayısı ve şekli fark etmeksizin bize bildirebilir ve en doğru en hızlı şekilde ustalarımız tarafından en kısa zamanda tesliminin yapılacağının garantisini vermekteyiz.

 Kapı Önü Sundurma sistemleri

Geçidinizi veya kapınızı kötü hava şartlarına karşı korumak için geçidin ya da kapının dış tarafına gelecek biçimde en az bir kişinin altında rahat bir şekilde durup hatta oturulup konuşulabilecek ufak bir çatıdır. Sundurmanın çeşitlerinden biri olan kapı önü sundurma sistemleri son zamanlarda sundurmalar arasında en çok tercih edilen ve talep kuyrukları oluşturan sundurma sistemidir. Kapı önü sundurmalar evinizin görüntüsüne ve her türlü zararla karşı korumakla beraber dekorasyonunuza renk katmaktadır.

Firmamız kapı önü sundurmanızı, pencere önü sundurmanızı ve talep ettiğiniz tüm sundurma çeşitlerini yapmaya talip olmakla beraber sitemizden iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir istediğiniz sundurma çeşitlerine örnek resimlerden ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet