Kapı Üstü Pratik Basit Sundurma

Kapı Üstü Pratik Basit Sundurma: Basit sundurmalar kendi imalatımızdır. Ürünün projelendirmesinden montajına kadar her alanda hizmet vermekteyiz.

Kapı ve pencereleri yağmur, kar ve dolu gibi olumsuz hava koşullarından korumak için tasarlanmış ürünlerdir. Bu sundurma tarzı modellerle birçok binanın önünde karşılaştık. Günümüzde modeller dış dekorasyonda model olarak revaklarda kullanılmaktadır. Dış sundurma genellikle otellerde, binalarda, binalarda, kafelerde vb. Kullanılır. Yerlerde kullanılır. Amaçları, kapının ön tarafını kötü hava koşullarından ve bol güneş ışığından korumaktır. Ayrıca sundurma, kullanılan alana güzellik katmaktadır. Uzun yıllardır güvenlik ve estetik amaçlı kullanılan revakların çoğunun ferforje olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni güçlü ve uzun süreli kullanım garantisidir.

pratik-sundurma kapi-uzeri-pratik-sundurma

Basit Sundurmaların Genel Özellikleri

Basit sundurmalar kurulduğu yere tasarımıyla, yapınıza estetik değer katar ve doğal aydınlık oluşturur. Vidalarına kadar monte edileceği alana özel ambalajı ile sevk edilen cam sundurma’nın çevreye zarar vermeden çabuk ve pratik montaj tekniği vardır.

Bu özelliği ile kurulum aşamasında minimum rahatsızlık verir. Basit sundurma görselleri;

kapi-ustu-sundurma kapi-onu-sundurma

S.S.S.

  1. Kapı üstü basit sundurma nedir?
  2. Kapı üstü sundurmalar nerelerde kullanılır?
  3. Kapı üstü pratik sundurmaların kullanım alanları?
  4. Kapı üzeri sundurmaların maliyeti ne kadardır?
  5. Kapı üzeri sundurmalarda nelere dikkat edilmelidir?

Kapı Üstü Pratik Basit Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin:0553 217 60 67‘den Bize

Shopping Cart0

Sepet