Kapı Üstü Pratik Metal Sundurma

Kapı Üstü Pratik Metal Sundurma: Pencere ve kapılarınızı korunması amaçlı bir üründür. Pencere ve kapılarınızı yağmur kar gibi hava koşullarına karşı korur, kötü hava koşulları sonrasında pencerelerinizin temiz kalmasını sağlar.

Metal Sundurma Nedir ?

Genellikle dış kapı önünde yağmur ve güneşi engellemek için kullanılan yapılardır. Farklı türleri var. Küçük kapı önlerine veya büyük bir otelin girişine yerleştirilebilir. Genel açıklık veya püsküller gibi başka türler de vardır. Günümüzde kapalı balkonlarda ve evimizin önündeki taş alanlarda kullanılmaktadır. Güneş ışınları iç ve dış dahil çok zararlı ışınlardır. Özellikle sık sık güneş ışığına maruz kalan bir bölgede yaşıyorsanız konumunuzu doğal olaylardan (güneş ışığı ve yağmur gibi) koruyabilir ve sundurmada yeni alan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda çelik sundurma ile güneşten gelen zararlı ışınlar kırılarak bu ışınların bina yapısına zarar vermesi engellenebilir. Küçük yapılar olmalarına rağmen binalara ve evlere karşı sorumlulukları çok büyüktür.

Metal Sundurma Avantajları Nelerdir?

Pratik sundurmalar pencere ve kapılarımızın her türlü kötü hava koşuluna karşı korunması amacı ile tasarlanmıştır. Ayrıca ortak kullanım alanlarınızın temiz kalabilme avantajını da sizlere sunmaktadır.

 

Pratik sundurma ürünlerinde alışılmışın dışında istenilen ölçüde imalat yapabiliyoruz. Bu sayede bina girişine, AVM girişine,  teras üstü kapatmalara, balkon önü saçaklara ve birçok yere kullanılabiliyor.

S.S.S.

  1. Sundurma nedir?
  2. Sundurma avantajları nelerdir?
  3. Sundurma kullanım alanları nelerdir?

Kapı Üstü Pratik Metal Sundurmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.