Kapı Üstü Pratik Polikarbon Sundurma

Kapı Üstü Pratik Polikarbon Sundurma: Pratik Sundurma güneye bakan pencere ve kapıların üzerinde konumlandırılmasıyla, ısıyı %65e kadar süzer, bu oran batı ve doğu pencerelerinde %77ye kadar çıkar. Güneş ışınlarında bulunan mor ötesi (UV) ışınlarını 100% filtre ederek, doğramalarınızı ve ev eşyalarınızı korur, renk solmasını önler.

Polikarbonat kanopiler veya markizler olarak da adlandırılan polikarbonat sundurmalar, kapının önüne veya herhangi bir geçiş yolunun dışına uygulanan bir markiz türüdür. Kapı üzerindeki pratik sundurma, uygulama alanının dekorasyonunu zenginleştirebilecek dayanıklılığa ve şık görünüme sahiptir. Pratik sundurmalar kullanabilirsiniz.Kaliteli malzemelerinden dolayı genellikle kapı girişleri ve pencere cephelerinde kullanılan bu sundurmalar uzun yıllardır kullanılmaktadır. Kapı üzerindeki pratik sundurma, uygulama alanını çeşitli kötü hava koşullarından koruyabilir. Ürünlerimiz Türkiye genelinde ve yurtdışında mal demontajı ve montajı ile demonte edilmektedir.

Pratik Polikarbon Sundurmaların Özellikleri Nelerdir?

Tek yüzeyli çatı da denilen sundurma çatının, yapımı kolay ve maliyeti azdır. Çamaşırlık, garaj, kömürlük, bahçıvan odası gibi açıklığı az olan yerlerde uygulanır.

Müstakil binalarda, ayrık olarak uygulandığı gibi, başka bir binanın duvarına dayalı şekilde de yapılabilmektedir.

S.S.S.

  1. Sundurma nedir?
  2. Pratik kapı üstü sundurmaların kullanım alanları?

Kapı Üstü Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.