Kapı ve Pencere Saçak Sistemleri

Kapı ve Pencere Saçak Sistemleri: Sundurmalarımız her mekana uygun, koruma, gölge ve ortam sıcaklığını düşüren mükemmel bir aksesuardır. Ürünlerimiz dayanıklı, güneş, yağmur ve dolu gibi dış etkilere karşı ekonomik çözümler sunan modern tasarımlardan oluşmaktadır.

Detaylı tasarım ve üretim aşamasına göre firmamız tarafından uygulanan cam kanopi sistemi tercihlerinize ve yapının uygunluğuna göre özel olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz sizlere inox malzeme ve çelik yapı seçenekleri sunacak, şık tasarımları ile binalarınıza güzellik katacak. Ayrıca bu malzeme yardımı ile şiddetli hava koşullarında binanın girişi, yağmur ve kar gibi hava olaylarının etkisinden bina girişini koruyacaktır. Bu nedenle kapalı alanlarda sigara içmenin yasak olduğu işyerleri gibi bina önünde sigara içenler yağmur gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecektir. Ürün yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için çok sağlamdır ve altında durma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu cam kanopi, beton, tente ve benzeri ürünlerden daha zarif görünür ve temizlenmesi daha kolaydır.

kapi-ustu-pencere-sundurma

Pencere Saçak Sistemlerinin Özellikleri

Pencere kapı ve mağaza çözümlerinde %99 ultra viyole koruma sağlarken, aynı zamanda gün ışığınında içeri girmesine olanak sağlar. Aluminyum yada polikarbonat malzemeden üretimlerimiz mevcuttur. Evinize/iş yerlerinizde zarif bir dokunuş eklemek için mükemmel çözümler sunuyoruz.

pencere-sundurmasi

Kapı ve Pencere Saçaklarının Kullanım Alanları

Albayrak Yapı olarak kapı ve pencere üzerine sundurma çatı uygulaması ve pratik sundurma satışını gerçekleştirmekteyiz.

İsterseniz bizden temin edebilirsiniz isterseniz de uygulamasıyla birlikte biz yapabiliriz. Etkisi büyük ve uzun süreli olan sundurmanın montajı çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.

kapi-pencere-ustu-sundurma

S.S.S.

  1. Kapı ve pencere saçaklarının kullanıldığı alanlar nerelerdir?
  2. Kapı ve pencere saçaklarının uygulama ve ürün fiyatları?
  3. Pencere sundurması nedir?

Kapı ve Pencere Saçak Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet