Kepenk Üzeri Sundurma

Kepenk Üzeri Sundurma: Sundurma denildiğinde aklımıza gelen ilk sundurma tipi kapı önü sundurmadır. Kapı önü kadar önemli olan kepenk üzeri sundurma kepenkinizi kötü hava şartlarından korumaktadır. Kepenklerinizin zarar görmemesini sağlayan kepenk üzeri sundurmalar hem az maliyetli hem de dekorasyon olarak çokta şık durmaktadır.

Kepenk Üzeri Sundurmaların Avantajları

Kepenk üzeri sundurmalarda en çok tercih edilen polikarbon ve cam sundurmalardır. Dilerseniz kepenk üzeri sundurmaları bizden hem temin edebilirsiniz hem de uygulamasını yaptırabilirsiniz. Sundurma alanında Albayrak Yapı kendini ispatlamış bir şirkettir.

 

Eksik bilginiz veya konulara vakıf değilseniz Albayrak Yapı ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Parayı ikinci planda tutan Albayrak Yapı insanlara faydalı olmayı hedef kılmıştır. Telefonlarımız 7/24 hizmetinize açık olup istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Güneş ışığından ve kötü hava koşullarından korunmanın yanı sıra şık tasarımı ile mekanınıza güzel bir görünüm sağlar. Ürettiğimiz bu Best serisi revaklar standart ölçüler olup, ölçüler 150x92x16 mm’dir. Ölçümler. Cam sundurma ve polikarbonat revak olarak kullandığımız revaklar model ve renk yönünden. Satışını ve montajını yaptığımız sundurmalar zengin ürünlerdir. ülkem satış ve servis sözleşmeleri imzalamış nakliye şirketleriyle çalışıyor. Tüm tarafların normal nakliye fiyatından farklı olarak tek lokma. Miktarla gönderiyoruz. İstanbul’da tecrübeli profesyonel ekibimiz tarafından kurulmuştur. İzmir bölgesinde yapıldı.

Kepenk Üzeri Polikarbon Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67’den Bize Ulaşabilirsiniz.