Kış Bahçesi

Kış Bahçesi: Güneş kırıcı cam çatılı limonluk sistemlerimizin oluşturduğu kış bahçeleri, modern, kullanışlı, havadar bir ortam sağlar. Çatı camları güneş kırıcı olup alt tarafta sera etkisi yaratmaz, etrafındaki katlanır cam sistemleri de yine şeffaf olduğundan tavan ve etraf bir bütün olarak birleşir ve şeffaflığın verdiği o ferahlık ile kış bahçeleriniz evinizin en güzel köşesi olacaktır.

Pek çok insan şu soruyu düşünebilir: kış bahçesi nedir?

Kış bahçesi, bir apartman veya eve ait açık alanın kışın kullanılmasına imkan veren, soğuk veya sıcak havanın içeri girmesini önlemek için dört tarafı veya hatta çatısı cilalanabilen bir düzenlemedir. Kış bahçesinde, ister cam çatı ister sadece duvarlar cam olsun, her koşulda son derece yüksek güvenlik ve ısı yalıtımı sağlayabilir. Cam çatı tasarımı estetik açıdan oldukça hoş bir etki yaratır. Kış bahçesi modeli özellikle aile içinde doğal bir yaşam ortamı oluşturmak için kullanılmakta olup, müstakil veya zemin kat daire ve dublekslerde kullanılabilir. Ayrıca kafe tarzı işletme sahiplerinin, yazın veya kışın açık alanlarda müşteri çekmesi, sadece konut dekorasyonu için değil, aynı zamanda kış bahçesi aracılığıyla mümkün olduğunca çok müşteriyi çekmek amacıyla da kolay değildir.

Kış Bahçelerinin Avantajları Nelerdir?

Firmamız, kış bahçelerindeki sistemler ile villanızı hem daha iyi bir görünüm hemde daha kullanışlı bir hale getirmekte, bulunduğumuz aylardaki hava şartlarından dolayı yağmurun ne zaman yağacağı belli olmuyor.

Ve burada firmamızın yüksek standartlardaki tente sistemleri ile açık alanlarınızı sadece saatler içerisinde anahtar teslim kapatıyoruz, size de dilediğiniz zaman açıp kapatmak kalıyor.

 S.S.S.

  1. Kış bahçesinin ısı ve su yalıtımı nasıl yapılmaktadır? Kış bahçelerinde kullandığımız yalıtım ürünleri 1. sınıf kalite ürünlerdir. Kullandığımız su yalıtım ürünleri kesinlikle su sızdırmalarına karşı mukavemetli olup yağmur kar gibi kötü hava koşullarına karşı bahçeyi korur. Diğer bir yalıtım uygulamamız ise camların ısıcam olmasıdır. Buda bahçede ısı kontrolünü sağlar. Bu sayede sera etkisi oluşumunu önler.
  2. Kış bahçelerinde kullanılan camların özellikleri? Yukarıdaki soruda belirttiğimiz gibi kullanılan camlar ısıcam ürünleridir. Bu ürünler yaz kış ısı kontrolünü sağlar. Ortamda sera etkisini kalmaz.
  3. Kış bahçeleri ile limonluk arasındaki farklar nelerdir? Aslına bakarsanız her iki uygulamada aynıdır. Halk arasında kullanılan isimler farklı olsa da kış bahçesi ve limonluk arasında hiç bir fark yoktur.
  4. Kış bahçesinin ortalama maliyeti ne kadardır?  Uygulanacak olan bahçenin ölçüleri ve uygulama modeline göre maliyetler değişmektedir. Bunların yanında kullanılacak olan malzemenin kalitesine ve işçilik detaylarına kadar bir çok alanda uygulama fiyatını etkilemektedir. Detaylı bilgi için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Kış Bahçeleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet