Estetik ve zarif bir giriş için, metal taşıyıcılı sundurma çalışmaları, bütün bina girişleri için özel olarak tasarlanmaktadır. Dış etkenlere dayanıklı olması, ve cns metal kısmının özel ve estetik bir biçimde yapılması, kapı önü dekorasyonlarını, mükemmel hale getirmektedir.

 KAPI ÖNÜNÜ KAPATMAK İÇİN İNŞAAT BETONUNA VE DEMİRİNE İHTİYACINIZ YOK

Kapı önünde, kapının üst kısmına çatı yaparak, kapının önünün temiz kalmasını istiyorsunuz. Ancak, bunun için eski usuller, artık çok pahalı. Üstelik kullanışlı olmayan bu usul ile, evinizin önü inşaat sahasına dönüyor. Pratik çözümleri her zaman için tercih edildiği günümüzde, kapı önünde yapılan en estetik çalışmalar, metal taşıyıcılı sundurma çalışmalarıdır. Estetik ve zarif olması yanında ışığı engellememektedir.

 

Tentesal çalışmada polikarbon ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler dış etkenlere dayanıklı cama benzeyen ancak daha sağlam olan ürünlerdir. Mavi ve diğer renklerde üretilebilen bu ürünler, mükemmel görünüm ve kullanışlı kapı önleri için çok önemlidir. Günlük yaşantımızın bir parçası olan metal taşıyıcılı sundurma çalışmaları, oldukça estetik üretilmektedir.

 PRATİK VE ETKİLİ BİR ÇALIŞMADIR.

Kapı önlerinde metal taşıyıcılı sundurma taktırmak isteyen bir müşterimiz, müşteri hizmetlerinden bizi aradığı zaman, ekiplerimiz, eksper çalışması için adresinize gelmektedir. İstediğiniz ölçülerde metal taşıyıcılı sundurma için, ölçümler yapılır. Bu işlemlerden sonra, kullanılacak malzemenin miktarı ortaya çıkacaktır. Ayrıca, bu malzemeler yanında, kullanılacak işçilik de belli olacaktır. Sonuç olarak, ortaya çıkan masraflar belli olacaktır. Bu masrafların, müşterimiz tarafından kabul edilmesi ile birlikte, montaj ekibimiz harekete geçecektir. Söz verilen saatte, adresinize gelen montaj ekibimiz, hemen montaja başlamaktadır.

 MONTAJ İŞLEMLERİ PRATİK BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR

Montaj işlemlerinde uzman olan ekiplerimiz, hızlı ve etkili bir şekilde işe başlayacaklardır. Önceden, eksperin aldığı ölçüler, hazırlanır ve montaj için adresinize getirilir. Montaj işlemi de son derece pratik bir şekilde yapılmaktadır. Kısa zamanda ve sürede biten metal taşıyıcılı sundurma montajı işlemi ile, kapı önünü estetik bir şekilde kapatmış olacaksınız. Bir çok uygulamaya göre oldukça hesaplı olan bu çalışma, son derece güvenlidir. Üzerindeki polikarbon cam ürünü, yağmur, fırtına ve dolu gibi afetlere dayanıklıdır. Işık geçirme özelliği ile, kapı girişinin karanlık olması da önlenmiş olacaktır.

Doğu ve batı cephelerinde kullanıldığında% 77’ye varan koruma sağlayabilir. Güneş ışığının zararlı etkilerini filtrelemek için doğu-batı dış duvarına koyun. İnsanları ve eşyaları güneşin zararlı zararlarından koruyabilir. Metal taşıyıcı sundurma geniş bir alanda yan yana eklenebilir. Kullanılabilen pratik hangarlar ısıya ve kimyasala dayanıklıdır. Rüzgara dayanıklı destek çerçevesi sayesinde açık alanlardaki dayanıklılığı artırılır ve uzun süreli hizmet sağlar. İster evler, ister iş yerleri, garajlar, ister kalabalık alışveriş merkezi girişleri olsun, tam size göre. En iyi ve en güvenli çözümleri sunuyoruz. Evin kapı ve pencerelerine açılan gerçek sundurma, her türlü olumsuz hava. Durumun evi etkilemesini önleyebilir.

Call Now Button0 (216) 487 00 61