Modüler Saçak

Albayrak Yapı tarafından hizmetinize sunulan modüler saçak sistemleri, mekanlarında estetik görünüm ve farklılığa önem veren müşterilerimiz için tasarlanan ve pratik montajıyla oldukça kolayca uygulanabilen bir saçak/sundurma sistemidir. Dış cephelerdeki kapı ve pencerelerin yağmur, kar gibi doğal şartlardan etkilenerek ıslanması, aşırı güneş ışığına maruz kalma sonucunda güneşin UV. ışınlarına maruz kaldığından renk  oluşması ve nem gibi dış etkenler ile, erken deformasyon oluşuma neden olmaktadır.

Modüler Saçak Nedir?

Bu tarz olumsuzlukların giderilebilmesi amacıyla tasarlanan ve 2005 yılı itibarıyla Albayrak Yapı tarafından Türkiye’de satılmaya başlanmıştır. Dış cephedeki kapı ve pencerelerin üst kısımlarına çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor ve uygulan-andığı yüzeyi, yağmurun, güneşin ve diğer olumsuz hava şartlarının istenmeyen etkilerinden korumuş oluyor. Ürünlerimiz şekil(Model/motif), renk ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile her yapıya uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Taşıyıcı ayaklarda; paslanmaz, metal, CNC kesim metal ve plastik ayak sistemleri kullanmaktayız.

Modüler Saçak Sisteminin Avantajları

Modüler sundurma sistemlerimizde üst kaplama olarak ise; polikarbon başta olmak üzere, cam, solid ve pleksi glass kullanmaktayız. Tercihi müşteriye bırakmaktayız yalnız istenilen ürünün statik şartlara uygun olması şartıyla. Çünkü uygulanan saçak sistemimizde ürünün uzun ömürlü olması yani; kar, dolu, sert rüzgar gibi doğal durumlara karşı dayanıklı olabilmesi için fizik kurallarına uygun olması gerekmektedir. Bu noktada istediğiniz model statik mühendislerimiz tarafından ayarlanarak size uygun hale getirilir ve size sunulur, onay verdiğiniz takdirde ürünün montajı gerçekleştirilir.

[irp posts=”195″ name=”Polikarbon Saçak”]
Ayrıca sundurma sistemlerimiz, müşterilerimize montaj ve taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. Ürünün montajı için gerekli olan tüm ekipmanlar, destek ayakları ve polikarbon levha sağlıklı bir ambalaj içerisinde kullanıcıya teslim ediliyor.

Sundurma uygulaması özellikle self servis kiosklar, stantlar, stantlar gibi alanlarda pratik ve fonksiyonel kullanım alanları sağlar. Aslında herhangi bir yüzeye, bir binaya kurmak için ekstra büyük miktarlarda para harcamak zorunda kalmadan kurulabilir. Binanızın dış cephesi alüminyum, Betopan ve kılıftan yapılabilir. Hiçbiri Marsida Porch modeline bin engel oluşturmayacak. Porch Fringe sistemi, satış alanındaki ürünlerin açık büfe uygulamalarında yağmur ve güneş ışığından etkilenmesini engelleyecek, alışveriş sırasında sıra bekleyen ve bekleyen müşterilerinizi bu faktörlerden koruyacaktır.

 

Shopping Cart0

Sepet