Otopark Çatısı

Otopark Çatısı: Bir otoparkın en önemli kısmıdır. Zira çatısı düzgün olmayan bir otoparkın olmasının da bir gayesi yok demektir.

[irp posts=”177″ name=”Otopark Kapatma”]

Otoparkların yapılma amacı; araçları doğal afetlerden (kar, dolu, yağmur, zararlı güneş ışığı vs.), hırsızlık vb gibi durumlardan korumaktır. Otoparkların çatılarında kaplama ürünü olarak; Polikarbon, solid, cam, metal sac ve ahşap kullanılmaktadır.

Otoparklarınızın dekoratif olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yaptığımız uygulamalar oldukca dekoratif görünüme sahiptir. Kullandığımız ürünleri mekanınıza uygun renklere veya sizin dilediğiniz ral koduna boyamaktayız.

Firmamız otopark çatı hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermekte olup, yapılacak otopark çatılarında zengin bir tecrübe ve araştırma geçmişine sahiptir. Otopark çatı bölümündeki faaliyetleri gerçekleştirdiği referans hizmetlere bakarak görüntüleyebilirsiniz. Otopark çatı yapısının mevcut ağırlığına ekstra yük katan, deprem gibi engellenemeyen, bir afette en yüksek dayanıklılığı sağlayan, can ve mal hasarına neden olacak bir çatı çeşididir. kalite, kaliteyi simgeler. Teknik yöntemler estetik, kaplama ve çatı görünümü çeşitlerinden daha iyidir. Diğer yapılarda olduğu gibi otopark çatısının çevresine müşteri tarafından onaylı çatı görünüşü projeksiyonu yapılarak elde edilen bina çatı formudur.

Otopark Çatılarının Genel Özellikleri

Polikarbon ve solid malzemelerimiz için mevcut olan renk seçeneklerimizden kullanmaktayız. Ahşap ve trapez sac da ise dilediğiniz rengin ral kodunu bize verdiğiniz takdirde o renge boyama işlemi gerçekleştirilir. Otoparkınızın 3 yanı veya 4 yanı açık ise eğer, otopark çatısı dayanıklılık açısından ekstra önem teşkil etmektedir. Yapılan otopark kapatma uygulaması en azından 80-110km hıza karşın mukavim olmalıdır. Tamamladığımız uygulamalarda 3 yıl işçilik 5 yıl ise malzeme garantisi vermekteyiz. Amacımız, öncelikle siz değerli müşterilerimizi memnuniyetini sağlamaktır.

Shopping Cart0

Sepet