Paslanmaz Özel Seri Pratik Sundurma

Paslanmaz Özel Seri Pratik Sundurma: Paslanmaz sundurmalar bina giriş çıkışları için tasarlanmış özel olarak imal edilen ürünlerdir. Diğer sundurmaların aksine 304-316 Kalite metallerden üretilmekte ve estetik görünümüne ulaşması için bir çok polisaj işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Son beş yılda evler ve işyerleri için paslanmaz çelik sundurma modelleri. Bu, ihtiyaç duydukları sundurma modellerinden popüler bir tanesidir. Güneşe zararlı olduğu bilim camiası tarafından kanıtlanmış olan ultraviyole ışığa dayanıklıdır. % 100 koruma içerir. Dış etkiler ve çevresel koşulların yanı sıra tam bir paslanmaz çelik etkisine de sahiptir. Direniş son derece güçlü. En ünlü paslanmaz çelik sundurma türü. Modelinde örümcek askılık bulunmaktadır. Bu modeller 5 yıllık garantiye sahiptir ve son derece dayanıklı oldukları bilinmektedir. Bakım gerektirmez ve yüksek konumdadır. Daha estetik bir açıya getirilmesi de tercih edilir.

Paslanmaz sundurmalarda üst kaplama malzemesi olarak cam kullanmaktayız. Bunun nedeni statik olarak bu sundurmalar için en uygun malzemenin cam olmasıdır.

Kullanım Alanları ve Özellikleri:

  • Kapı ve pencere önleri için portatif bir çözümdür.
  • Modern görünüm ve şık dizayn
  • Dayanıklıdır.
  • Tek veya seri olarak kullanılabilir.

 

Sundurma çeşitlerinin en çok tercih edildiği alanlardan biri, hiç şüphesiz bina girişleridir. Sadece konutlar değil, plazalar, cafe ve restoran girişlerinde de kullanılan bu sistemler için paslanmaz sundurma seçeneği oldukça ilgi çekmektedir.

Paslanmaz Sundurma ;

Görünüşe verdiği estetiğin yanı sıra, işlevsel olarak da oldukça kullanışlı olan sundurma çeşitleri. Tüm iklim şartlarında kullanılabilmektedir. Özellikle cam sundurma modellerinde kullanılan paslanmaz sundurma genellikle çelik, galvaniz veya boyalı alüminyum maddelerinde üretilmektedir.

Kullanılan tüm malzemeni ve aparatların paslanmaya karşı dayanıklı olması, hem estetik bir görünüm sağlamakta hem de kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bu sayede daha ekonomik bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tercihe göre üst askılıklarla veya alttan desteklenen paneller yardımıyla kullanım sağlanan paslanmaz sundurma çeşitleri özellikle yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı, binaya girişte bireylerin ıslanmamasını sağlamaktadır.Genellikle damperli cam seçeneğiyle birlikte kullanılan bu modeller, mimari estetikle birlikte yapılarınıza değer katmaktadır.