Pencere Sundurması | Pencere Gölgeliği

Pencere Sundurması: Evlerinize şık bir yaşam ortamı sunmak için güzel bir çözüm olan sundurmalar en az bir kişinin içerisinde rahatlıkla durabileceği ebatlarda inşa edilen ve uygulandığı alanı kötü hava şartlarından korumakla kalmayan aynı zamanda sizinde kar, yağmur gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmenizi engellemektedir.

Sundurmada kullandığımız malzemeler dayanıklı olup yağmur, dolu, güneş ışığı gibi kuvvetli hava şartlarına dayanabilir. Bunlardan biri, güneş ışığını engelleyebilen ve şiddetli hava şartlarında pencere sistemine son derece güçlü olan pencere üzerindeki sundurmadır. Direnç. Penceremizdeki verandamız. Sundurmamızın çok şık göründüğünü belirtmek isterim. Evinizin dış cephesinde herhangi bir yan etkimiz olmasa da oldukça şık bir görünüm oluşturabiliriz. Pencerede bulunan sundurmamız her türlü cama uygun olup, gölgeleri ve güneş ışığını önlemek için eşsiz bir aksesuardır.

Pencere Sundurmalarının Genel Özellikleri

Genellikle kapı ya da pencere önüne uygulanan sundurmalar cam veya polikarbon olarak tercih edilmektedir. Albayrak Yapı olarak pencere sundurmalarının satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Satışını ülkemizin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketiyle yaparken montajımızı İstanbul ve İzmir alanında yapmaktayız.

Pencere ve kapı önüne uygulamış olduğumuz sundurmaları uygulamalarımız ya da referanslarımız kısmından görebilirsiniz. Sundurma alanında gerçek başarılara imza atmış olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamayı amaç edinmiştir.

 

Pencere Gölgeliği

Pencerenin ön tarafına gelen ve uygulandığı alanı korumakla mükellef olan pencere gölgelikleri halk arasında pencere önü sundurma olarakta bilinmektedir. Pencere gölgelikleri %100 güneş ışınını filtreleyerek gün ışığını içeriye almaktadır. Estetik görünümü ile de dekorasyonunuza renk katıp zenginleştiren gölgelik sistemleri istediğiniz ölçülerde firmamız tarafından imal edilmektedir. Cam ve polikarbon olarak uygulanan pencere gölgelikleri ve gölgelik ayakları tamamen firmamızın imalathanesinde imal edilmektedir. Sundurmalarımız ve ayakları model ve renk bakımından zengindir.

 

Pencere Üzeri Sundurma: Pencerelerin üzerinde hem güneş ışınını kesen. Hemde kötü hava şartlarına karşı pencere sistemlerimize karşı çok dayanıklı sundurmalarımızdan bir taneside pencere üstü sundurmamızdır.

 

Pencere Sundurması

Pencere üzeri sundurmamızın çok şık bir görünüşü olduğunu belirtmek isterim. Evinizin dış cephesine hiç bir yan etki yapmazken çokta şık bir görüntü ortaya çıkarıyoruz. Pencere üzeri sun-durmamız her türlü cam üzerilerine uygun bir sundurma-dır. Gölge ve güneş sıcaklığını engelleyen eşi benzeri olmayan bir aksesuardır. Sun-durmamız da kullanmış olduğumuz malzemelerimiz dayanıklı, yağmur, dolu ve güneş gibi yoğun hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Pencere Sundurmasının Genel Özellikleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler çıkaran modern tasarımlardan gelişmektedir.Kapı, pencere ve mağazalarda %100 koruma sağlarken gün içerisinde güneşli havalarda güneş ışının içeri girmesini engeller. Alüminyum,paslanmaz, çelik, demir, sac, polikarbon, cam ve pleksi malzemelerinden üretimlerimiz mevcuttur. Evinizin önüne,apartman önlerine,iş yerlerinize ve pencere üzerine şık ve zarif bir dokunuş eklemek için mükemmelin ötesinde çözümler üretiyoruz ve uyarlıyoruz. 10 yıllık tecrübemize dayanarak tan 3 yıl garantimiz mevcuttur. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi dahada güçlendirdiği için işimizi mümkün oldukça kusursuz yapmak istiyoruz.

pencere-sundurmasi

Pencere Sundurması Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet