Polikarbon Saçak

Polikarbon Saçak: Öncelikle polikarbon saçak-larımızda kullandığımız polikarbon malzemesinin ham maddesini inceleyim. Hava ve ultraviyole ışınlarına dayanıklı, aleve dirençli olan iyi bir tokluğa ve saydamlığa sahip, mekanik ve elektriksel özellikleri yüksek, amorf yapıda bir plastiktir.

Polikarbon Nedir?

Günümüzde beğenilip çok tercih edilen polikarbon ürünümüzün güneş ışınına, yağmura, kar suyuna,dolu ve rüzgara dayanıklıdır. Cama yakın bir malzeme olduğu gibi esnek olmasıyla akrilik levhalar arasındadır. Ayrıca polikarbon ısı dayanımı yanı sıra kimyasal dayanımı yüksek maddelerden oluşmaktadır. Darbeye dayanıklığı yüksek malzemelerden olan polikarbon malzemesi gıdaya uygun üretimlerde yalıtım malzemesi sera ve çatı yalıtımında ve Bunun yanı sıra polikarbon malzemesi şeffaf plastik bir malzemedir ve işlemesi ebatları oldukça göz doldurucudur.

Kullanım Alanları

Geçme birimleriyle ek yapılabilmekte ve çeşitli kalınlık ve ebatlarda polikarbon levhaları mevcuttur ve 3 yıl garantisi vardır. Saçağın üstünde polikarbonun çok estetik bir görüntüsü vardır.Renk konusunda kafanızda soru işareti kalmayacak kadar çeşitlerimiz vardır. Polikarbon saçak kullanım alanları; Sokak ve trafik lamba armatürleri, kapı girişi, villalar, malikaneler, iş yerleri girişi, güneş kolektörü, büro ve iş makineleri gövdeleri yapımında, su damacanalarına v.b yerlerde kullanılabilir.

Bir cevap yazın

1 Puan2 Puan (No Ratings Yet)
Loading...