Polikarbon Saçak: Öncelikle polikarbon saçak-larımızda kullandığımız polikarbon malzemesinin ham maddesini inceleyim. Hava ve ultraviyole ışınlarına dayanıklı, aleve dirençli olan iyi bir tokluğa ve saydamlığa sahip, mekanik ve elektriksel özellikleri yüksek, amorf yapıda bir plastiktir.

Polikarbonat sundurma, günümüzde en yaygın kullanılan ve en çok talep edilen sundurma modelidir. Dayanıklılığı ve şık görünümü ile kapı üzerindeki polikarbonat sundurmaya uygulandığında alanın dekorasyonunu da daha iyi zenginleştirebilir. Sundurma üzerindeki model ayrı ayrı veya istenilen ölçülerde üretilebilir. Polikarbonat levhalar daha çeşitli ve renk bakımından zengindir. Polikarbonatın yanı sıra alt kısma uygulanan ayaklar da model ve renk bakımından zengindir. Kullananların isteklerine göre kapı üzerindeki sundurma paslanmaz çelik ayaklardan yapılabildiği gibi geniş kullanım alanı nedeniyle dekoratif ferforje ayak olarak da üretilip kullanılabilir. 10mm polikarbonattan yapılan polikarbonat sundurma, daha zengin bir görünüme sahip alüminyum bir çerçevedir.

Polikarbon Nedir?

Günümüzde beğenilip çok tercih edilen polikarbon ürünümüzün güneş ışınına, yağmura, kar suyuna,dolu ve rüzgara dayanıklıdır. Cama yakın bir malzeme olduğu gibi esnek olmasıyla akrilik levhalar arasındadır. Ayrıca polikarbon ısı dayanımı yanı sıra kimyasal dayanımı yüksek maddelerden oluşmaktadır. Darbeye dayanıklığı yüksek malzemelerden olan polikarbon malzemesi gıdaya uygun üretimlerde yalıtım malzemesi sera ve çatı yalıtımında ve Bunun yanı sıra polikarbon malzemesi şeffaf plastik bir malzemedir ve işlemesi ebatları oldukça göz doldurucudur.

Kullanım Alanları

Geçme birimleriyle ek yapılabilmekte ve çeşitli kalınlık ve ebatlarda polikarbon levhaları mevcuttur ve 3 yıl garantisi vardır. Saçağın üstünde polikarbonun çok estetik bir görüntüsü vardır.Renk konusunda kafanızda soru işareti kalmayacak kadar çeşitlerimiz vardır. Polikarbon saçak kullanım alanları; Sokak ve trafik lamba armatürleri, kapı girişi, villalar, malikaneler, iş yerleri girişi, güneş kolektörü, büro ve iş makineleri gövdeleri yapımında, su damacanalarına v.b yerlerde kullanılabilir.

Ürünlerimiz mimari açıdan hoş olması için tasarlanmıştır. Zararlı hava şartlarından ve zararlı güneş ışınlarından kapı veya geçitlerinizi korumak için uygulanan bir yapıdır. Gün ışığının da içeri girmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınız ve uyguladığınız yer solmaz ve zarar görmez.

 

Bu saçaklar birleştirilerek istediğiniz alanı kontrol altına alabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

sacak-polikarbon-sundurma

Polikarbon Saçakların Kullanım Alanları

Albayrak Yapı olarak polikarbon saçağın halk dilinde polikarbon sundurma olarak da bilinmektedir satışını, uygulamasını ve tamirini yapmaktayız. Sundurma çeşitleri arasında en çok tercih edileni polikarbon sundurmadır.

polikarbon-sacak

Polikarbon Saçak Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Call Now Button0 (216) 487 00 61