Pratik Cam Saçak

Pratik Cam Saçak: Olumsuz hava şartlarına karşı mukavimli, en az bir kişinin altında rahat bir şekilde durabileceği boyutlarda olan ve herhangi bir geçitin dış kısmına gelecek şekilde monte edilen ufak bir çatıdır. Pratik saçaklar genellikle cam, polikarbon ve ahşap olarak tercih edilmektedir. Pratik Cam Saçaklar zararlı güneş ışınlarını %100 filtrelediği gibi gün ışığınıda %50 filtreleyip geri kalanını içeriye almaktadır. Bu sayede uygulanan yer ya da eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

Paslanmaz Cam Saçak

Paslanmaz taşıyıcılardan üretilen ve montajı yapılabilen saçak sistemleridir. Sistem üç parçadan meydana gelir. Bunlar taşıyıcı kolonlar, bağlantı aparatları ve temper ve lamine edilmiş camdır. Paslanmaya karşı dayanıklı özel üretim taşıyıcıların ölçüleri standarttın dışında tamamen özel üretimdir.

Metal Cam Saçak

Paslanmaz saçaklarda olduğu gibi bu pratik saçaklarda aynı aşamalardan meydana gelir. Fakat üretiminde taşıyıcı kolonlar ve bağlantı ekipmanları farklıdır. Cnc kesim metallerin kaynaklama işlemi ile meydana gelen ve elektrostatik boylar ile boyanan taşıyıcı kolonlara sahiptir.

Bir cevap yazın

1 Puan2 Puan (No Ratings Yet)
Loading...