Pratik Cam Saçak

Pratik Cam Saçak: Olumsuz hava şartlarına karşı mukavimli, en az bir kişinin altında rahat bir şekilde durabileceği boyutlarda olan ve herhangi bir geçitin dış kısmına gelecek şekilde monte edilen ufak bir çatıdır. Pratik saçaklar genellikle cam, polikarbon ve ahşap olarak tercih edilmektedir. Pratik Cam Saçaklar zararlı güneş ışınlarını %100 filtrelediği gibi gün ışığınıda %50 filtreleyip geri kalanını içeriye almaktadır. Bu sayede uygulanan yer ya da eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

Bildiğiniz gibi günümüzde şıklık ve güven çok önemli. İyi tasarlanmış her bina, kendi şıklığının güvenilirliğini vurgulayarak kendi farklılıklarını ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, bir binada kullanılan her detayın zarafeti, kalitesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkması kaçınılmazdır. Paslanmaz çelik cam tenteler, amaca ve konuma bağlı olmakla birlikte size aynı zamanda zarif, yüksek kaliteli ve karşılıklı güven veren bir görünüm de sağlayabilir. Kullanım alanlarına göre birçok farklı model ve çeşitte üretilebilen bu modeller, size şık bir tasarım kazandıracak ve güvenlik önlemlerine değer katacaktır. Bu saçaklar, olası dış tehlikeleri kontrol etmek ve önlemek için tasarlanmıştır, böylece toz, güneş ve yağmura karşı kolayca koruma sağlayabilirler.

Paslanmaz Cam Saçak

Paslanmaz taşıyıcılardan üretilen ve montajı yapılabilen saçak sistemleridir. Sistem üç parçadan meydana gelir. Bunlar taşıyıcı kolonlar, bağlantı aparatları ve temper ve lamine edilmiş camdır. Paslanmaya karşı dayanıklı özel üretim taşıyıcıların ölçüleri standarttın dışında tamamen özel üretimdir.

Metal Cam Saçak

Paslanmaz saçaklarda olduğu gibi bu pratik saçaklarda aynı aşamalardan meydana gelir. Fakat üretiminde taşıyıcı kolonlar ve bağlantı ekipmanları farklıdır. Cnc kesim metallerin kaynaklama işlemi ile meydana gelen ve elektrostatik boylar ile boyanan taşıyıcı kolonlara sahiptir.

Bir kapının veya geçidin dış kısmına gelecek şekilde uygulanan ve mor güneş ışınlarını (UV) %100 filtreleyen bir yapıdır. Bu saçaklar en az altında bir insanın rahatça durabileceği kadardır. Polikarbon ve cam sundurmaların satışını, uygulamasını ve tamirini yapmaktayız.

cam-sacak

Cam Saçak Tercih Edilmesinin Avantajları

Albayrak Yapı olarak cam sundurma yani halk dilinde bilinen cam sundurmanın satışını, uygulamasını ve tamirini yapmaktayız. Pratik cam saçak yapının giriş ve çıkışlarının hava koşullarından korunması amacıyla kullanılan saçak ve sundurma sistemleridir.

[irp posts=”295″ name=”Pratik Cam Saçak”]

Yaptığımız işlerin garantisini vererek en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. Telefonlarımız hizmetinize 24 saat açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

cam-sundurma

S.S.S.

  1. Cam sundurma nedir?
  2. Cam sundurma hangi malzemelerden üretilmektedir?
  3. Cam sundurma montajı nasıl yapılır?

Cam Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet