Pratik Kapı Önü Sundurma: Dayanıklı ve etkili kullanım özelliğine sahip olan bu sundurmalarda, aradığınız kaliteyi bir arada bulabilirsiniz. Profesyonel kullanım özelliğine sahip olan ve paslanmaz metal özelliğine sahip sundurmalarda, kolay montaj özelliği bulunmaktadır.

Kapı Önü Sundurmanın Özellikleri

Estetik, sağlam ve pratik montaj özelliğine sahip olan bu ürünler, kapı, pencere ve balkon gibi yerlerin üst kısımlarının kapatılmasında tercih edilmektedir. Çatı ve teras gibi yerlerde de kullanılabilmektedir. Girişlerin kapatılması kategorisinde değerlendirilen bu ürün seçenekleri, birinci sınıf kullanım özelliğine sahip sağlam ürünlerdir. Pencere, kapı, teras ve benzeri bir çok bölümün kapatılmasında kullanılan bu ürünler, neme karşı dayanıklı özelliklere sahiptir.

 

Rüzgara karşı dayanıklıdır ve kolay temizlenebilir. Temiz kalan ve kullanım kolaylığı sunan bu ürünler, değiştirilebilir. Montajı kolaydır ve mekansal estetiği bozmayan uyumlu bir özelliği vardır.

Sundurmaların Kullanım Alanları

Polikarbon veya cam gibi ürünlerle üretilebildiği gibi pleksi glass gibi seçeneklerle de desteklenebilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler, yan bölümde bulunan desen özelliği ile görsel özelliğe kavuşmaktadır. Pratik kapı önü sundurma seçenekleri, dayanıklı, estetik ve kullanışlı özelliklere sahip ürünlerdir. İstediğiniz dekor çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir. Elektrostatik boya özelliğine sahip olan bu ürünler, kolay silinebilir özelliklere sahiptir. Metal yapısı nedeniyle oldukça sağlamdır. Kapı, pencere ve balkon gibi bir çok bölümü profesyonel bir şekilde kapatan bu ürünler, ince ve zariftir.

Pratik sundurma modelleri; diğer sundurmalar gibi kapı önüne yapılır. Pratik hangarlar güneş ışığını engellemede çok etkilidir. Zararlı güneş ışığının% 70’inin doğrudan size çarpmasını engelleyebilse de oldukça şık bir görünüme sahiptir. Kapının önündeki pratik bir sundurma tam koruma sağlar. Bu fonksiyon ile uzun süreli solmayı önleyebilir. Pencereler için de kullanılabilirler. Paslanmaz çelik revak modelleri; kapının önüne inşa edilmiş ve kapının önünde örtülmüştür. Paslanmaz çelik sundurma modeli oldukça şık bir görünüme sahiptir. Şık olmasının yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Estetik görünümü ve dayanıklılığının yanı sıra ağır hava şartlarına karşı koruma fonksiyonuna da sahiptir. Paslanmaz çeliğin görünümü ve işlevi, içerdiği ürünlere bağlıdır.

Hem Pratik Hem Ekonomik

Tuğla, çimento, demir ve usta gibi ihtiyaçlara gerek kalmadan kolaylıkla montajlanabilen bu ürünler, oldukça ekonomiktir. Kapının üstüne monte edildiği için, giriş ve çıkışlarda geniş kullanım alanı meydana getirmektedir. Estetik yapısı ve geniş kullanım alanı nedeniyle, aradığınız kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirebilmektedir. Montaj işlemi çok kolay olan bu ürünlerde, yan kısımdaki metal kısımlar, desenli yapısı ile göz doldurmaktadır.

Pratik Sundurmaların Montajı

Kolay montaj işleminin yanı sıra değiştirilebilen bu ürün seçenekleri, tamir edilebilmektedir. Firmamız, bütün sundurma işlemlerini, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Genişin ve yağmurun olumsuz etkilerini, pencere ve kapıdan uzak tutan bu ürünler, aydınlanma kategorisine katkı sağlamaktadır. Polikarbon, cam ve pleksi glass gibi güneş ışınlarını geçiren ürünlerle üretildiği için, pencere ve kapı girişinin aydınlık kalmasında etkili rol oynamaktadır.

 

Call Now Button0 (216) 487 00 61