Pratik Saçak

Pratik Saçak: Pratik sundurmalar işlem görecek alanın dış kısmına gelecek şekilde ayarlanmış olup herhangi olumsuz hava şartlarına karşı çok dayanıklı olan küçük zarif ve şık bir kapatmalardır. Pratik sundurmalar en az iki kişinin içerisinde rahat bir şekilde durabileceği boyutlarda üretilmektedir.

Saçak gibi işlevlere sahip ürünler, popülerliklerinden dolayı birçok denklemde görünür. Pratiklik açısından oldukça kullanışlı olan iskeleler genellikle ahşap, mika, plastik, alüminyum ve dökme demirden yapılmaktadır. Dayanıklılık ve uzun ömür, aradığınız sundurma için kriterlerden biri ise, seçtiğiniz sundurma tipi dökme demirden, yani ferforje olmalıdır. Şimdi hayat her zamankinden daha hızlı. Herkesin önceliği her zaman zamandır. Elbette zamanla yarışan hayat maceralarımızda satın aldığımız ürünlerin de zamandan tasarruf etmesi gerekiyor. Bize zaman kazandıran ve pratik çözümler sunan modeller, değişen insan ihtiyaçlarına uyum sağlamak için tamamen çeşitlendirildi. Bu çeşitlilik, sundurmalar gibi her mekân için gerekli olan ürünlere de yansımaktadır.

Pratik Saçak Teknik Özellikleri

Pratik sundurmaların üretimini ve montajını bizzat firmamız yapmaktadır. Rakiplerimizle aramızdaki en büyük temel farklardan biriside üretimini ve uygulamasını bizzat firmamızın yapmasıdır. Bu da rakiplerimizle aramızdaki fiyat farkını göstermektedir. Pratik sundurma güneye bakan pencere ve kapıların üzerinde konumlandırılması ile ısıyı %65’e kadar süzer. Bu oran batı ve doğu pencerelerinde %77’ye kadar çıkar. Güneş ışınlarında bulunan mor ötesi (UV) ışınları %100 filtre ederek, doğramalarınıza ve ev eşyalarınızı koruyarak renk solmalarını önler.

Pratik Saçaklarda Kullandığımız Malzemeler

Pratik Sundurma ısıya ve dış kimyasal etkenlere karşı dayanıklıdır. Pratik sundurma iki taşıyıcı koldan meydana gelmektedir tabi bu sizin isteğinize bağlı dilerseniz 3 kol dilerseniz 4 kol v.b Bu kollar geniş sahalarda yan yana ilave edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kolların hammaddesi özel polimer cam elyaf malzemesinden üretilmiştir. Şiddetli rüzgara ve kar yüküne dayanıklı olabilmesi için kollara monte edilebilecek şekilde 16 mm ve 1 milimlikler de ek olarak 10 mm lik alüminyum borularla takviye edilme imkanı vardır. Bu kollar arasına özel UV katkılı ve IR özelliğine sahip 3 mm Kalınlığında metal levhalar kullanılmaktadır. Çok hafif ve fleksibil malzeme olmasına rağmen dayanıklılığı yüksektir. Darbelere karşı dayanıklıdır ve mükemmel bir ışık geçirgenliğine sahiptir.

Pratik Sundurma Kullanım Alanları

Saçakları müşteriye özel dilerseniz demir, alüminyum, paslanmaz çelikten yapılabilir. Üzerinde bir gölgelik sundurma veya güneşlik – çok estetik bir cephe unsuru taşıyan önemli bir pratik işlevi korur kapı önü ve girişi yağmur, kar, dolu, güneş ışınlarından korur. Günümüzde çok yaygın olmaya başlayan sundurmalarımız gitgide Türkiye genelinde çoğalıyor ve 10 senelik geçmişimize güvenerek Albayrak Yapı olarak işimizin arkasında dimdik duruyoruz ve yaptığımız işe 3 yıl garanti veriyoruz.

 

Shopping Cart0

Sepet