Pratik Cam Saçak

Pratik Cam Saçak: Çatının binadan dışarı taşan bölümü. Çatı sularını yapı bedenden ve temellerinden uzağa akıtmak ve gerektiğinde ve de gölge sağlamak için yapılır. Görsel olarak bulundukları ortama değer katmaktadır.

pratik-cam-sacak

Pratik Cam Saçak Özellikleri

Pencere ve kapılarınızı korunması amaçlı bir üründür. Pencere ve kapılarınızı yağmur kar gibi hava koşullarına karşı korur, kötü hava koşulları sonrasında pencerelerinizin temiz kalmasını sağlar. Cam Sundurma, aynı zamanda pencere ve kapılarınızı yağmur, kar gibi hava koşullarına karşı da korur, temiz kalmasını sağlar.

Antik çağlardan günümüze paslanmaz çelik cam kanopi kullanımı giderek artmakta, gösterişli duruşu ve şıklığı ile kendini gösteren bir korkuluk modelidir. Kullanım alanlarına göre birçok farklı model ve çeşitte üretilebilen bu modeller, size şık bir tasarım kazandıracak ve güvenlik önlemlerine katma değer katacaktır. Bu saçaklar, olası dış tehlikeleri kontrol etmek ve önlemek için tasarlanmıştır, böylece toz, güneş ve yağmura karşı kolayca koruma sağlayabilirler. Günümüzde yaygın olarak kapı ve pencerelerde kullanılan paslanmaz çelik cam kanopi artık muhteşem binalarda görülüyor çünkü zarafetin birçok faktörü ortadan kaldırması. Bu modellerin sıklıkla kullanıldığı mekanlar arasında büyük alışveriş merkezlerine girişler, şık rezidanslar, müstakil villa girişleri, apartman ve iş merkezleri yer alıyor.

cam-sacak

S.S.S.

  1. Pratik saçak nedir?
  2. Pratik saçakların avantajları ve kullanım alanları?

Cam Saçak Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin: 0553 217 60 67′den Bize Ulaşabilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet