Pratik Sundurma İmalatı

Pratik Sundurma İmalatı: Firmamız pratik sundurma üretiminde kullandığı malzemelerinde güneş ışınını kesen malzemeler kullanılmaktadır. Uygulama yaptığımız yerin güneye bakan yerinde ısı geçerliliğini %65’e kadar kesmektedir, doğu ve batı yerinde ise %77 ye kadar kesmektedir.

Tabii ki firmamızın fiili sundurma imalatında kullandığı malzemeler güneş ışığını engelleyecektir. Korunması kolaydır ve güneye bakan pencerelerin ısı transfer oranını% 65, batıya ve doğuya bakan pencereler ise% 77’ye kadar engeller. Kolay koruma sağlayan cihaz, güneşte bulunan ultraviyole ışınlarının% 100’ünü filtreleyebilir, böylece eşyalarınızı korur ve hizmet ömrünü uzatır. Easy-protect’in destek kolu çok özel PMMA hammaddesinden (özel katkı maddeleri, geliştirilmiş petrokimya ürünleri) yapılmıştır. Bu hammadde; sıcağa, soğuğa, güneşe, suya, rüzgâr gibi dış etkenlere dayanıklı olup 4 yıl garantilidir. Koruması kolay ve darbelere son derece dayanıklı.

pratik-sundurma-imalati-min

Pratik Sundurma İmalatı ve Montajı

Zararlı güneş ışınlarını %100 filtre ederek eşyalarınızın ömrünü uzatır ve korur. Üretilen malzemenin içinde özel katkılı, güçlendirilmiş petrokimya ürünü vardır.

 

Bu hammadde olumsuz dış etkenlere karşı dayanıklı olup 5 yıl garantilidir. Ayrıca darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Albayrak Yapı olarak pratik sundurma yapımı, uygulaması ve tamiri yapmaktayız. İşlerimiz garantili olup istediğiniz her saatte hafta içi veya hafta sonu hizmet vermekteyiz. Telefonlarımız 7/24 hizmetinize açıktır.

pratik-sundurma-uretimi-ve-montaji-min

S.S.S.

  1. Sundurma imalatı nasıl yapılır?
  2. Sundurma İmalatında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
  3. Pratik sundurma imalatı hangi aşamalardan meydana gelir?

Pratik Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 0553 217 60 67‘den Bize Ulaşabilirsiniz.