Günümüz üretimlerinde bir diğer adı da pratik sundurma olan sundurma çeşitlerine sektör içerisinde seksiyonel kapı üstü sundurma denmektedir Bu sundurmalar diğerlerinden farklı olarak standart ölçülerde üretilmezler. Belli bir ölçüye dayanarak her yere kolayca montajlanma özellikleri mevcuttur.

Fabrika sundurma sistemlerinde en çok tercih edilen endüstriyel bölme hangarlarıdır. Öyleyse bölümlenmiş bir sundurma nedir? Bölmeli sundurma sistemi, özellikle fabrikanın giriş ve çıkış, yükleme ve boşaltma işlemlerini kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Bu hangarlar fabrikadaki yoğun yükleme ve boşaltma hizmetlerini işçilikten ve zamandan tasarruf ettirirken, diğer sundurma modellerinde de oldukça dayanıklı ve kullanılabilir.

Sundurma alanında yaşanan değişimler ve gelişimler ile birlikte modern çağın modern bina taleplerine karşılık özel olarak üretilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Son beş yıl içerisinde artan bir ivme ile birlikte seksiyonel kapı üstü sundurmaların bir alternatif ürü olmaktan çıkıp temel tercihleri belirleyen bir ürün olduğu görülmektedir. Günümüzde birçok üretici firma seksiyonel kapı üstü sundurma üretmekte ve satış işlemlerini montajı ile birlikte gerçekleştirmektedir.

 

 Seksiyonel Kapı Üstü Sundurma Modelleri

Seksiyonel kapı üstü sundurmaları tıpkı diğer sundurmalar olduğu gibi kendi içlerinde çeşitlilik arz etmektedir. En çok tercih edilen modeli ise kolay taşınabilir ve hafif niteliklere sahip olması nedeniyle polikarbon kapı üstü sundurmalardır. Özellikle üretimini ve montajını gerçekleştiren firmalar açısından taşımacılık ve nakliye sütunlarında çok kolay olarak elde edilen ve taşınan bir üründür. Bununla birlikte hafif ve her şekle kolay girmesi özellikleri nedeniyle de kolay bir şekilde her tür geometrik şekilde üretilmektedir.

Seksiyonel Kapı Üstü Sundurma Nedir?

Seksiyonel kapı üstü sundurmalar pratik ile eş değer oldukları için birçok farklı biçimde geometrik desenlere sahip modelleri bulunmaktadır. Sadece kare ya da dikdörtgen değil, aynı zamanda spiral, oval ve sarmal şekillerde üretilmiş olan pratik kapı üstü sundurma modelleri de kataloglarlar içerisinde yer almaktadır. Bununla birlikte cam ürünlerinden üretilmiş seksiyonel kapı üstü modelleri de seçenekler içerisindedir. Aynı zamanda hem ahşap hem de seksiyonel olan kapı üstü sundurmaları da genellikle dekorasyon amaçlı olarak iş yerlerinde, galerilerde ve sanat merkezlerinde popüler olarak tercih edilmektedir.

 Seksiyonel Kapı Üstü Sundurma Avantajları

Seksiyonel kapı üstü sundurmalar tamamen pratik ölçeklere göre dizayn edildikleri için istenilen her ölçüde ve şekilde tamamen sipariş üstüne meydana getirilmektedir. Aynı zamanda maliyetlerinin diğer sundurma çeşitlerine oranla düşük olması da bir diğer tercih sebebi olmaktadır. Evlere, iş yerlerine ve diğer birçok farklı yapıya rahatlıkla uygulanabilir.

Call Now Button0 (216) 487 00 61